Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською мовою: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ / сторінка 13

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,42 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Запропонована модель дозволяє, передбачаючи залучення перевізників за субконтрактами, оптимізувати параметри провізної спроможності закріплюваного парку функціонального перевізника і накопичення замовлень на перевезення.
В шостому розділі "Оцінка ефективності управлінських рішень в проектах розвитку ланцюгів постачань" запропоновано критерії загальносистемної ефективності проектів розвитку ланцюгів постачань і проведено їх порівняльний аналіз; розроблено методику оцінки ефективності управлінських рішень в ланцюгах постачань за критерієм ринкової вартості підприємств; розроблено методику визначення витрат транспортного обслуговування в ланцюгах постачань.
На основі співставлення таких показників результативності роботи підприємства як прибуток та ринкова вартість зроблено висновок щодо пріоритетності використання останнього за вимірник добробуту власників підприємства. Зазначено, що в прикладних дослідженнях експертів консалтингової фірми McKinsey & Company, які грунтуються на роботах Дж. Вільямса, М. Міллера і Ф. Модильяні з теорії оцінки вартості, ринкова вартість підприємства була представлена як критерій оцінки управлінських рішень різних рівнів, що приймаються підприємствами. В роботі запропоновано використовувати за критерій загальносистемної ефективності проекту ланцюга постачань сумарний приріст ринкової вартості підприємств, що складають зазначений ланцюг:
, (7)
де - приріст ринкової вартості -го підприємства, зумовлений входженням останнього до проекту ланцюга постачань, .
На основі моделі приведених грошових потоків визначення вартості підприємства, в якій термінальну (залишкову) вартість підприємства пропонується визначати за моделлю М. Гордона, можна записати:
, , , (8)
де збільшення чистого грошового потоку -го підприємства, зумовлене участю останнього в проекті ланцюга постачань в часовому періоді ,
вартість власного капіталу -го підприємства за умовами участі останнього в проекті ланцюга постачань,
кількість часових періодів в терміні прогнозування діяльності -го підприємства,
темпи приросту збільшення чистого грошового потоку від діяльності -го підприємства, зумовленого участю останнього в проекті ланцюга постачань в термінальному (залишковому) періоді, .
Аналіз впливу на операційну, інвестиційну та фінансову складові збільшення чистого грошового потоку управлінських рішень, в тому числі щодо логістичного обслуговування, які приймаються в проекті ланцюга постачань, дозволяє оцінити ефективність зазначених рішень. Представлена в роботі методика оцінки ефективності управлінських рішень в ланцюгах постачань за критерієм ринкової вартості підприємств була реалізована на базі програмного продукту EXCEL і мови програмування VBA. Дана модель була використана в рамках підготовки навчально-методичних розробок для Інституту Світового Банку, Лондонської школи бізнесу (Велика Британія), Фонду державного майна України, а також Першої професійної асоціації управління ланцюгами постачань (США).
Коли в якості заходів, що реалізуються кожним -м підприємством - учасником проекту ланцюга постачань в рамках останнього, виступають проекти, то можна використати методичний підхід "загальний проект - компоненти", а за критерій загальносистемної ефективності проекту ланцюга постачань, як загального проекту, відповідно може слугувати показник чистої приведеної вартості:
, (9)
де - приведена вартість проекту-компоненту (підпроекту), що реалізується -м підприємством в рамках проекту ланцюга постачань, .
Максимізація NPV вимагає аналізу можливостей змін в проектах, які, будучи складовими загального, можуть виступати за незалежні або такі, що взаємодіють на засадах заміщення або доповнення.
В роботі також розглядається можливість використовувати за критерій загальносистемної ефективності проекту ланцюга постачань показника приведених витрат логістичного обслуговування в ланцюзі постачань. Умовами прийняття за критерій загальносистемної ефективності зазначеного показника, як власне і розглядуваних вище, передбачається використання методичних підходів, які дозволяють визначати витрати, пов’язані з виконанням окремих логістичних функцій (діяльностей) і коректно відносити їх на певний об’єкт.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок