Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською мовою реферат: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ / сторінка 14

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,42 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Запропонована комплексна, така, що ґрунтується на принципах управлінського обліку і теорії транспортних систем, методика визначення витрат в системах транспортного обслуговування в ланцюгах постачань. Дана методика виходить з припущення, що процес транспортного обслуговування, в першому наближенні, можна розглядати за такий, що охоплює процеси власне транспортування та експедиційного обслуговування. При цьому процедура визначення експедиційних витрат відносно певного ланцюга постачань методично є недостатньо опрацьованою. Для визначення експедиційних витрат пропонується застосовувати діяльнісний підхід, який було вперше всебічно обгрунтовано Р.Купером та Р.Капланом як метод віднесення непрямих витрат підприємства, за які зазвичай розглядають накладні витрати, на певні об’єкти калькуляції витрат продукти (послуги), споживачів, підрозділи тощо. На відміну від традиційних підходів до обчислення витрат, побудованих за принципом “продукція споживає ресурси”, калькулювання на основі діяльностей передбачає, що “продукція споживає виробничі процеси”, а вже процеси, в свою чергу, споживають відповідні ресурси.
Застосування даної методики підприємствами "Служба міжнародних автомобільних перевезень" та "Інтер-Контакт" дозволило останнім підвищити точність розрахунків відносно рівня витрат, пов’язаних з забезпеченням транспортного обслуговування кожного з клієнтів від 9,6 до 20,1%, в залежності від умов роботи зазначених клієнтів.
ВИСНОВКИ
У дисертаційному дослідженні одержані наступні теоретичні, методичні і практичні результати.
1. Встановлено, що на сучасному етапі розвитку світової економіки простежується тенденція до зменшення підприємствами рівня вертикальної інтеграції. За цих умов перед менеджерами постає проблема управління обєктами і процесами, які вже не контролюються прямо, проте ефективність функціонування яких має відстежуватися. Вирішення даної проблеми пов’язується з впровадженням концепції управління ланцюгами постачань, яка, передбачаючи розвиток систем ланцюгів постачань на основі цілей загальносистемної ефективності, потребує скоординованих взаємопов’язаних інвестицій підприємств у формування зазначених систем в рамках відповідних проектів (програм).
2. Сукупність одержаних в дисертаційному дослідженні результатів, розвиваючи методологічні основи управління проектами в такій предметній області як формування ланцюгів постачань, є суттєвим вкладом у вирішення важливої проблеми національної економіки щодо підвищення результативності роботи підприємств на грунті забезпечення ефективного руху матеріальних і відповідних їм інформаційних потоків - від вихідних постачальників до кінцевих споживачів - з метою найбільш повного задоволення потреб останніх.
3. Сформульовано, на основі системного підходу, концепцію управління логістичними системами в проектах розвитку ланцюгів постачань як таку, що передбачає комплексне вирішення, на грунті критеріїв загальносистемної ефективності, задач управління логістичними системами виробничих (торговельних) підприємств, які формують ланцюги постачань, і задач управління виробничо-технологічними системами підприємств (власних підрозділів) логістичних провайдерів, які залучаються до надання логістичних послуг в ланцюгах постачань. В рамках зазначеної концепції здійснено постановку задач управління логістичними системами, які потребують подальшого наукового обґрунтування, і запропоновано теоретичні і методичні підходи до їх вирішення.
4. Здійснено постановку задачі визначення раціональних умов - власні сили або/і третя сторона - надання логістичних послуг в проектах розвитку ланцюгів постачань як задачі вибору раціональних умов використання наявних власних логістичних потужностей виробничих (торговельних) підприємств, логістичні системи яких інтегруються в цих проектах. Розроблено аналітико-імітаційну модель раціонального адаптивного управління використанням власних логістичних потужностей, яка дозволяє вирішувати представлену задачу в наведеній постановці в загальному випадку, тобто в умовах випадкового попиту на логістичні послуги в проектах розвитку ланцюгів постачань.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок