Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ / сторінка 15

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,42 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
На основі даної моделі розроблено методику техніко-економічного обгрунтування проектів створення (розширення) власних парків автомобільних транспортних засобів, яка дозволяє визначати, за критерієм мінімуму приведених витрат, раціональну кількість автомобілів, раціональної за спеціалізацією та вантажопідйомністю структури, з урахуванням можливих варіантів адаптації умов використання цих автомобілів до прогнозованих, протягом економічного життя відповідних проектів, змін у попиті на транспортні послуги, а також експлуатаційних та економічних факторах надання транспортних послуг.
5. За результатами дослідження, проведеного на моделі раціонального адаптивного управління використанням власних логістичних потужностей за умовами роботи підприємства, яке характеризується сезонними та випадковими коливаннями попиту на перевезення, доведено, що максимальна ефективність використання власного парку автомобільних транспортних засобів досягається, коли стратегія управління останнім передбачає можливість надання послуг з перевезення на засадах третьої сторони (іншим підприємствам) і придбання послуг з перевезення ззовні. Введення, при необхідності повного задоволення попиту на перевезення, обмежень щодо використання власного парку на засадах третьої сторони і придбання послуг з перевезення ззовні зумовило, за опрацьованим прикладом, збільшення витрат на перевезення відповідно на 11,6% і 4,2%.
6. Здійснено постановку задачі визначення постачальників транспортних послуг в проектах розвитку ланцюгів постачань, в яких інтеграційні відносини поширюються на залучуваних перевізників (експедиторів), як задачі, що вимагає вирішення двох взаємопов’язаних задач, - визначення функціональних перевізників (експедиторів), тобто тих, яким передається вся відповідальність за виконання функції транспортного обслуговування, і визначення перевізників (експедиторів) за субконтрактами. Розроблена методика визначення функціональних перевізників (експедиторів), в рамках якої запропонована модель, що дозволяє оптимізувати розподіл замовлень на транспортні послуги відповідно до параметрів систем стратегій розвитку інституціональних споживачів, які формують ланцюги постачань, в умовах ризику та невизначеності.
7. Встановлено, що набуваючи статусу функціональних перевізників відносно інституціональних споживачів, які, за характеристиками лише власних замовлень на перевезення, не спроможні створити передумови до ефективного використання парків автомобільних транспортних засобів, підприємства перевізників стикаються з проблемою підвищення собівартості перевезень або/і зниження їх якості. Розвязання даної проблеми вимагає вирішення задач формування раціонального, за можливостями ефективного використання відповідних парків, портфеля замовлень на перевезення і визначення перевізників за субконтрактами. Розроблено систему аналітичних стохастичних та імітаційних моделей раціонального управління використанням парків транспортних засобів у взаємодіючих виробничо-технологічних системах перевізників, що залучаються до надання транспортних послуг в проектах розвитку ланцюгів постачань, яка дозволяє обгрунтувати, з урахуванням типу логістичної стратегії, яка реалізується в проектах, взаємно відповідні раціональні управлінські рішення щодо величини провізної спроможності парків транспортних засобів, які закріплюються функціональними перевізниками за виробничими (торговельними) підприємствами ланцюгів постачань в умовах випадкового попиту на перевезення, і щодо розподілу замовлень на перевезення між парками перевізників, які залучаються за субконтрактами.
8. Запропоновано критерії оцінки загальносистемної ефективності за проектами розвитку ланцюгів постачань. Розроблено методику оцінки ефективності управлінських рішень в ланцюгах постачань за критерієм ринкової вартості підприємств і методику визначення витрат транспортного обслуговування в ланцюгах постачань.
9. Достовірність теоретичних результатів дисертаційного дослідження підтверджена їх ефективним застосуванням в рамках відповідних методик підприємствами різної галузевої приналежності.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок