Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ / сторінка 4

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,42 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

Практична значущість роботи. Розроблені в дисертаційному дослідженні теоретичні основи раціонального управління логістичними системами в проектах розвитку ланцюгів постачань дали можливість отримати наукові результати, які мають високу ступінь готовності до впровадження. До результатів, які мають найбільшу практичну значущість, в умовах управління проектами розвитку ланцюгів постачань, можна віднести методики:
- раціонального адаптивного управління використанням власних парків автомобільних транспортних засобів;
- техніко-економічного обґрунтування проектів створення (розширення) власних парків автомобільних транспортних засобів;
- визначення функціональних перевізників (експедиторів);
- раціонального управління використанням парків автомобільних транспортних засобів функціональних перевізників;
- оцінки ефективності управлінських рішень в ланцюгах постачань за критерієм ринкової вартості бізнесу;
- визначення витрат транспортного обслуговування в ланцюгах постачань.
Запропоновані в роботі методики, а також висновки і рекомендації, одержані в дисертаційному дослідженні, впроваджувались на Державному підприємстві "Служба міжнародних автомобільних перевезень", в Головному управлінні транспорту, зв’язку та інформатизації Київської міської державної адміністрації (за умовами роботи хлібопекарних підприємств, які знаходяться в комунальній власності м. Києва), а також в підприємствах ТОВ "Планета-Авто" і АТЗТ "Інтер-Контакт", що підтверджується відповідними актами впровадження.
Наукові результати роботи були використані при підготовці пакету документів щодо розробки проекту Закону України про приєднання до Європейської угоди стосовно роботи екіпажів транспортних засобів, які здійснюють міжнародні автомобільні перевезення, прийнятому 10.11.2005 р., а також при обґрунтуванні проектів нормативних актів щодо доцільності приєднання України до Конвенції про дорожні перевезення вантажів та протоколів Договору про перевезення небезпечних вантажів. Наукові результати роботи також були використані в науково-дослідних і навчально-методичних розробках, які були підготовлені автором в 1993?2006 рр. для Національного транспортного університету, Інституту Світового банку (США), Міжнародного центру приватизації, інвестицій та менеджменту, Міжнародної школи бізнесу при Національному університеті “Києво-Могилянська Академія”, Українського товариства оцінювачів, Лондонської школи бізнесу (Велика Британія), Фонду Державного майна України, коледжу Грента МакЮена (Канада), Першої професійної асоціації управління ланцюгами постачань (до 2005 р. ? Ради з логістичного менеджменту, США) та інших інституцій, що підтверджується відповідними документами.
Ряд висновків і рекомендацій, які були отримані в дисертаційній роботі, були впроваджені при розробці таких довгострокових навчальних курсів як “Проектний аналіз”, “Новітні технології в галузі: транспортні системи, логістика, управління ланцюгами постачань”, а також короткострокових семінарів за відповідною тематикою як для власне навчальних закладів так і окремих підприємств України. Окремі положення дослідження були покладені в основу навчально-методичної розробки, яка була підготовлена для Першої професійної асоціації управління ланцюгами постачань (США) і яку остання рекомендує використовувати при викладанні курсів, що пов’язані з логістичним управлінням в ланцюгах постачань, в рамках відповідних університетських програм з підготовки бакалаврів та магістрів, а також короткострокових програм післядипломної освіти.
Результати дисертаційного дослідження знайшли відображення в роботах “Транспорт і шляхи сполучення” і “Проектний аналіз”, які були рекомендовані Міністерством освіти і науки України в якості навчальних посібників для студентів вищих навчальних закладів, що навчаються за напрямами “Будівництво і експлуатація автомобільних шляхів та аеродромів” і “Транспортні технології” відповідно.
Методологічні основи дослідження. При розробці системної моделі управління логістичними системами в проектах розвитку ланцюгів постачань були використанні положення методології системного аналізу, методології управління проектами, теорії управління ланцюгами постачань, а також теорії логістики.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок