Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ / сторінка 6

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,42 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

В першому розділі "Управління логістичними системами в проектах розвитку ланцюгів постачань. Сучасний стан питання" проведено аналіз наукових праць та інших джерел з питань управління проектами, управління ланцюгами постачань та логістичного управління з метою ідентифікації систем ланцюгів постачань як предметної області реалізації методологічних підходів управління проектами; сформульовано, в контексті цілей і задач дослідження, визначення управління ланцюгами постачань; з єдиних системних позицій встановлено комплекс проблем управління логістичними системами в проектах розвитку ланцюгів постачань; виконано порівняльний аналіз моделей і методів, які можуть бути застосовані при вирішенні задач, умови постановки яких відповідають зазначеним проблемам.
Значний внесок в становлення і розвиток методології управління проектами в контексті реалізації проектних підходів підприємствами та організаціями різної галузевої приналежності зробили С.Д. Бушуєв, В.І. Воропаєв, О.І. Кочетков, П.Р. Левковець, В.Г. Польшаков, В.А. Рач, Ю.М. Тесля, В.Д. Шапіро та інші. Разом з тим, широке впровадження, в сучасних умовах, в економіках індустріально розвинутих країн концепції управління ланцюгами постачань обумовлює суттєвий ріст взаємопов’язаних скоординованих інвестицій підприємств в рамках загальних проектів (прграм) розвитку ланцюгів постачань. Зазначені підприємства - від вихідних постачальників сировини, матеріалів, деталей, вузлів та комплектуючих до кінцевих споживачів, забезпечуючи виробничі, торговельні, логістичні та інші процеси, є такими, що безпосередньо пов’язані з рухом матеріальних потоків в системах ланцюгів постачань. Умови подальшого ефективного розвитку систем ланцюгів постачань вимагають застосування методології управління проектами.
Встановлено, що теоретичні положення, які можна розглядати за визначальні щодо сучасного розуміння управління ланцюгами постачань, вперше були сформульовані в працях Дж. Форрестера ще в 1950-х рр. В подальшому, починаючи з середини 1980-х рр., теорія управління ланцюгами постачань отримала розвиток в дослідженнях Д. Бауерсокса, В. Девітта, Т. Джонса, Л. Еллрем, Д. Клосса, М. Кристофера, М. Купер, Б. Лалонда, Д. Ламберта, П. Ларсена, Дж. Мастерса, Дж. Менцера, Д. Райлі, Дж. Роджерса, Р. Трента, М. Стейна, Г. Стівенса, Дж. Хаммонда, Р. Хендфілда, Дж. Хоуліхена та інших. При цьому управління ланцюгами постачань тлумачиться дослідниками значно ширше, ніж просто стратегічна форма інтеграції, яка займає проміжне становище між вертикальною інтеграцією та окремими підприємствами. Воно розглядається і як певна теорія управління, і як сукупність інтеграційних принципів, які мають впроваджуватися в міжорганізаційних відносинах в умовах реалізації зазначеної теорії. За відмінні риси управління ланцюгами постачань як теорії управління виступають:
- системний підхід, що передбачає дослідження ланцюга постачань як цілісного об’єкта
- стратегічний підхід як такий, що, передбачаючи орієнтацію на кінцевого споживача, сприяє розвитку конкурентних переваг кінцевого в ланцюзі постачань продукту (послуги) через об’єднання зусиль щодо забезпечення ефективного руху матеріальних і відповідних їм інформаційних потоків як в межах окремих підприємств, які складають ланцюг постачань, так і між ними самими.
Зроблено висновок, що в дослідженнях відносно інтеграції логістичних функцій власне і почала вибудовуватись сама теорія управління ланцюгами постачань, що дає підстави ряду науковців ототожнювати останню з логістикою. Виконано співставлення предметних областей зазначених наукових теорій, виявлено наявність суттєвих зв’зків між ними і обґрунтовано визначальну, на сучасному етапі, роль управління ланцюгами постачань відносно подальшого розвитку теорії і практики логістики.
Ідентифіковано основні проблеми управління логістичними системами в проектах ланцюгів постачань, рис.1. Встановлено, що умови ефективного розв’язання даних проблем, які можна визначити як проблеми управління логістичними системами виробничих (торговельних) підприємств, які формують ланцюги постачань, мають розглядатися у взаємозв’язку з умовами ефективного розв’язання проблем управління виробничо-технологічними системами підприємств (власних підрозділів) логістичних провайдерів, які залучаються до надання логістичних послуг в ланцюгах постачань.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок