Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ / сторінка 7

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,42 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
За одну з провідних логістичних функцій, з виконанням якої, за оцінками фахівців, пов’язується близько 45% загальнологістичних витрат виступає транспортування. Значний внесок в розвиток підходу до аналізу транспортного процесу як складової системи “виробництво транспортування споживання”, тлумачення якої в 19801990-х рр. було близьким до сучасного розуміння логістики і управління ланцюгами постачань, зробили А.І. Воркут, Б.Л. Геронімус, П.Р. Левковець, Л.Б. Міротін, В.М. Образцов та інші. Разом з тим, кінець ХХ ст. позначився розвитком процесів економічного дерегулювання сектора вантажних автомобільних перевезень, дослідження принципів якого в країнах з ринковою та перехідною економікою виконано в роботі. Показано, що особливості надання транспортних послуг в умовах реалізації підходів управління ланцюгами постачань, з одного боку, і впровадження змін в державній регуляторній політиці сектора вантажних автомобільних перевезень, які мають місце при переході економіки України до ринку, з іншого, обумовлюють необхідність постановки нових, і переопрацювання ряду відомих, задач щодо управління транспортними процесами на стратегічному і тактичному рівнях в підприємствах (власних підрозділах) логістичних провайдерів.
Проведено порівняльний аналіз моделей і методів, які можуть бути застосовані при вирішенні задач, умови постановки яких відповідають ідентифікованим проблемам управління логістичними системами в проектах ланцюгів постачань.
В другому розділі "Системні аспекти управління логістичними системами в проектах розвитку ланцюгів постачань" сформульовано, на грунті системного підходу, концепцію управління логістичними системами в проектах розвитку ланцюгів постачань, яка є основою для постановки і вирішення відповідних задач техніко-технологічного, організаційного та економічного спрямування; встановлено задачі управління логістичними системами в проектах розвитку ланцюгів постачань, які потребують подальшого наукового обгрунтування; визначено методологічні основи дослідження.
В дисертаційному дослідженні системний підхід спрямовано на комплексне упорядкування процесів управління логістичними системами виробничих (торговельних) підприємств, які формують ланцюги постачань, (ЛСП), і процесів управління виробничо-технологічними системами підприємств (власних підрозділів) логістичних провайдерів, які залучаються до надання логістичних послуг в ланцюгах постачань, (ВТСЛП), в рамках управління логістичними системами в проектах розвитку ланцюгів постачань. Це створює засади до оптимізації взаємозв’язків між ЛСП та ВТСЛП на грунті критеріїв загальносистемної ефективності. На основі логічної схеми задач системного проектування розроблено структуру системної моделі управління логістичними системами в проектах ланцюгів постачань, рис. 2, яка передбачає, що всі задачі, пов’язані з управлінням логістичними системами, повинні ставитись і вирішуватись комплексно, з урахуванням функціональних взаємозв’язків та згідно з формулою системного аналізу:
(1)
Сформульовано концепцію управління логістичними системами в проектах розвитку ланцюгів постачань як таку, що передбачає комплексне вирішення, на основі критеріїв загальносистемної ефективності, задач раціонального управління ЛСП і ВТСЛП. Дослідження ідентифікованого в роботі комплексу проблем управління логістичними системами в проектах ланцюгів постачань дозволило визначити основні задачі раціонального управління ЛСП і ВТСЛП. Задачі управління ЛСП включають: визначення умов прийняття відповідальності за надання логістичних послуг; визначення умов надання - власні сили або/і третя сторона - логістичних послуг; визначення логістичних провайдерів, які залучаються до надання логістичних послуг на засадах третьої сторони; вибір типу відносин з логістичними провайдерами - інтеграційні або конкурентні. Задачі управління ВТСЛП включають: визначення організаційної побудови логістичних каналів; розробку і вибір логістичних технологій; формування портфеля замовлень на логістичні послуги; управління використанням логістичних потужностей; визначення обсягу, структури і місця розташування логістичних потужностей; розробку систем інформаційного забезпечення логістичних процесів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок