Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ / сторінка 9

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,42 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

За раціональний варіант використання власного парку транспортних засобів в проекті ланцюга постачань можна визначити такий, що забезпечує мінімальні витрати на перевезення, тобто за додержання прийнятої системи обмежень відносно параметрів якості надання відповідних послуг.
Застосування представленої аналітичної стохастичної моделі прийнятне для умов, коли ймовірність утворення надлишку провізної спроможності власного парку при роботі останнього на умовах третьої сторони, і, відповідно, можливості його використання для виконання замовлень на перевезення самого підприємства, не є суттєвою. Якщо таке припущення не відповідає дійсності, то аналітичний розв’язок задачі визначення раціонального варіанта використання провізної спроможності власного парку в проекті ланцюга постачань ускладнюється. Це зумовило необхідність застосування методу імітаційного моделювання для опису умов управління використанням власного парку за третім варіантом. Програма, що реалізує відповідний алгоритм, розроблена в середовищі Mathcad. Водночас, для опису першого та другого варіантів, що розглядаються, можна застосовувати отримані аналітичні залежності (2) і (3). Такого роду модель, в якій поєднуються методи стохастичного аналітичного та імітаційного моделювання, логічно вважати аналітико-імітаційною. Вона дозволила більш повно відобразити всю сукупність ситуацій, які виникають при наданні послуг з перевезення підприємству, яке має власний парк, і, відповідно, рішень, які можуть бути прийняті, див. рис. 3.
Запропонована методика техніко-економічного обґрунтування проектів створення (розширення) власних парків автомобільних транспортних засобів, якою передбачається застосування моделі раціонального адаптивного управління використанням власних логістичних потужностей. Дана методика дозволяє визначати, за критерієм мінімуму приведених витрат, раціональну кількість автомобілів, раціональної за спеціалізацією та вантажопідйомністю структури, з урахуванням можливих варіантів адаптації умов використання цих автомобілів до прогнозованих, протягом економічного терміну життя відповідних проектів, змін у попиті на транспортні послуги, а також експлуатаційних та економічних факторах надання транспортних послуг.
Впровадження моделі раціонального адаптивного управління використанням власних логістичних потужностей в рамках відповідної методики дало можливість хлібопекарним підприємствам м. Києва, які знаходяться в комунальній власності і використовують власні парки транспортних засобів, знизити поточні витрати на перевезення хліба та хлібобулочних виробів на 8,1%.
В четвертому розділі "Методологічні аспекти визначення логістичних провайдерів в проектах розвитку ланцюгів постачань" здійснена постановка задачі визначення постачальників транспортних послуг в проектах розвитку ланцюгів постачань і, відповідно до неї, розроблена методика визначення функціональних перевізників (експедиторів), в рамках якої запропонована модель визначення останніх відповідно до параметрів системи стратегій розвитку інституціональних споживачів в умовах ризику та невизначеності.
Загальна теорія обґрунтування рішень відносно визначення постачальників продуктів (послуг) в ринковому економічному середовищі почала формуватися в середині 1960-х рр. в роботах Г. Діксона. В подальшому значний внесок в розробку моделей і методів оцінки і вибору постачальників продуктів (послуг) зробили Т. Антоні, Р. Браун, Ф. Буфф, В. Вінд, Ч. Вебер, Р. Грегорі, А. Дезаї, У. Демпсі, В. Джексон, Д. Дідеріх, Б. Кінгсмен, Л. Ламберсон, Д. Муре, Р. Нарасімхан, П. Робінсон, У. Соукап, І. Тернер, Трієтч, Г. Фєерон, К. Хінкл, Дж. Шапіто та інші. Водночас, проведені дослідження показали, що задача визначення постачальників такого різновиду логістичних послуг як транспортні послуги тривалий час не мала суттєвого практичного значення. Спостерігаєме в сучасних умовах поступове підвищення інтересу до вирішення вище згадуваної задачі зумовлено, з одного боку, загальносвітовою тенденцією до концентрації підприємств різної галузевої приналежності на основній (профільній) діяльності, з іншого ? розвитком процесів економічного дерегулювання транспортного сектора в країнах з ринковою та перехідною економікою.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок