Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИФЕРЕНЦІЙОВАНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОСОН- ТА ІНФІТА-ТЕРАПІЇ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ АСТЕНІЧНОГО СИНДРОМУ У ХВОРИХ НА НЕВРАСТЕНІЮ ТА ЕНЦЕФАЛОПАТІЇ РІЗНОГО ГЕНЕЗУ

Загрузка...

ДИФЕРЕНЦІЙОВАНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОСОН- ТА ІНФІТА-ТЕРАПІЇ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ АСТЕНІЧНОГО СИНДРОМУ У ХВОРИХ НА НЕВРАСТЕНІЮ ТА ЕНЦЕФАЛОПАТІЇ РІЗНОГО ГЕНЕЗУ

Назва:
ДИФЕРЕНЦІЙОВАНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОСОН- ТА ІНФІТА-ТЕРАПІЇ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ АСТЕНІЧНОГО СИНДРОМУ У ХВОРИХ НА НЕВРАСТЕНІЮ ТА ЕНЦЕФАЛОПАТІЇ РІЗНОГО ГЕНЕЗУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,19 KB
Завантажень:
359
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА КУРОРТОЛОГІЇ
ЗЕМЛЯНА Ольга Валентинівна
УДК 616.8-009.17:[616.891.4+616.831]-085:615.84
ДИФЕРЕНЦІЙОВАНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОСОН- ТА ІНФІТА-ТЕРАПІЇ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ АСТЕНІЧНОГО СИНДРОМУ У ХВОРИХ
НА НЕВРАСТЕНІЮ ТА ЕНЦЕФАЛОПАТІЇ РІЗНОГО ГЕНЕЗУ
14.01.33 – курортологія та фізіотерапія
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата медичних наук
Одеса – 2004


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Харківській медичній академії післядипломної освіти МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор ВАСИЛЬЄВА- ЛІНЕЦЬКА Лариса Яківна, Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, професор кафедри фізіотерапії та курортології.
Офіційні опоненти:
– доктор медичних наук, професор, ШМАКОВА Ірина Петрівна, Одеський державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедрою фізіотерапії, медичної реабілітації і курортології, головний позаштатний фізіотерапевт МОЗ України.
- доктор медичних наук, професор, ЄЖОВА Вікторія Олександрівна, Кримський республіканський НДІ фізичних методів лікування та медичної кліматології ім. І.М.Сеченова МОЗ Республіки Крим, провідний науковий співробітник клініки неврології.
Провідна установа: Кримський державний медичний університет ім.С.І.Георгієвського МОЗ України, кафедра фізіотерапії факультету післядипломної освіти, м. Сімферополь.
Захист дисертації відбудеться 26 березня 2004 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.608.01 Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології МОЗ України (65014, м. Одеса, Лермонтовський пров., 6).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології МОЗ України за адресою: 65014, Одеса, Лермонтовський пров., 6.
Автореферат розісланий 25 лютого 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук,
старший науковий співробітник ______________________ Дмитрієва Г.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Актуальність проблеми лікування хворих з астенічним синдромом (АС) обумовлена, у першу чергу, його широким розповсюдженням [Д.А.Иванов, 1998; М.С.Гнатишин, 1999; De Luca,1997; L.A.Jason et al., 1999]. Згідно статистичним даним, тільки при звертанні до родинних лікарів кількість осіб із захворюваннями, у клінічній картині яких провідним є АС, складає у Великобританії 18 %, у Канаді – 13,6 %, Ізраїлі – 32 % [M.Godvin et al., 1999].
Клініко-епідеміологічне дослідження структури захворювань, які супроводжуються АС, показує, що неврастенія (розділ F 48 МКХ X) залишається однією з провідних форм пов’язаних із стресом і соматоформних розладів, у клінічному перебігу яких АС, як правило, визначає картину захворювання. Не менш часто АС спостерігається на фоні згасання процесуальної неврологічної симптоматики при травматичних (розділ G 09 та Т 90 МКХ X), інфекційно-алергічних (розділ G 09 МКХ X) ураженнях ЦНС і при наявності початкових проявів дисциркуляторних енцефалопатій атеросклеротичного (розділ І 67.2 МКХ X) генезу. У випадках, коли АС виходить на перший план і визначає клінічну картину захворювання ряд авторів рахує можливим говорити про астенічні стани [Ласков Б.И. и соавт., 1981; Федорова В.И., 2000; Шерман М.А., 2001; Вейн А.М., 2003].
Невід’ємними ознаками АС є зниження працездатності, зменшення толерантності до фізичного і розумового навантаження [Крылов А.А., 2000]. У цьому зв’язку питання оптимізації лікування і профілактики захворювань, які обумовили виникнення АС, являє собою важливу не тільки медичну, але й соціальну проблему [Grafton J., 1993; A.Diaz Martinez et al., 1996; M.Charpe, 1996].
Разом із тим, терапія осіб з АС має ряд особливостей, основними з котрих являються наявність підвищеної чутливості до медикаментозних подразників внаслідок порушення кортико-гіпоталамо-гіпофизарних зв’язків, високий ризик розвитку звикання до ряду препаратів [Б.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ДИФЕРЕНЦІЙОВАНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОСОН- ТА ІНФІТА-ТЕРАПІЇ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ АСТЕНІЧНОГО СИНДРОМУ У ХВОРИХ НА НЕВРАСТЕНІЮ ТА ЕНЦЕФАЛОПАТІЇ РІЗНОГО ГЕНЕЗУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок