Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИКОРИСТАННЯ В УКРАЇНІ СВІТОВОГО ДОСВІДУ ПОХІДНИХ ФІНАНСОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Загрузка...

ВИКОРИСТАННЯ В УКРАЇНІ СВІТОВОГО ДОСВІДУ ПОХІДНИХ ФІНАНСОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Назва:
ВИКОРИСТАННЯ В УКРАЇНІ СВІТОВОГО ДОСВІДУ ПОХІДНИХ ФІНАНСОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,90 KB
Завантажень:
196
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ І МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН
Шаповалов Євген Анатолійович
УДК 336.778
ВИКОРИСТАННЯ В УКРАЇНІ СВІТОВОГО ДОСВІДУ ПОХІДНИХ ФІНАНСОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ
08.05.01 – світове господарство і міжнародні економічні відносини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті світової економіки і міжнародних відносин НАН України
Науковий керівник: Плотніков Олексій Віталійович, доктор
економічних наук, професор, завідувач відділу
міжнародних валютно-фінансових відносин
Інституту світової економіки і міжнародних
відносин НАН України
Офіційні опоненти: Федосов Віктор Михайлович, доктор економічних
наук, професор, завідувач кафедри фінансів
Київського Національного економічного
університету
Корякін Іван Михайлович, кандидат економічних
наук, керівник департаменту по роботі з
корпоративними клієнтами АКБ Сітібанк (Україна)
Провідна установа
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра світового господарства та міжнародних економічних відносин, Міністерство освіти і науки України
Захист відбудеться “ 4 ” жовтня 2001 року о 15-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.176.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук в Інституті світової економіки і міжнародних відносин НАН України за адресою: 01030 м. Київ – 30, вул. Леонтовича, 5.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України за адресою: 01030 м. Київ – 30, вул. Леонтовича, 5.
Автореферат розісланий “3” вересня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М. Хахлюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження. Використання в Україні світового досвіду похідних фінансових інструментів є ключовою передумовою ефективної реалізації процесу інтеграції валютно-фінансового ринку України у світову економіку і міжнародні валютно-фінансові відносини. Крім цього, для України нагальною потребою виступає вдосконалення кредитно-фінансового і валютно-грошового ринку та сегменту деривативів зокрема, що сприятиме стабілізації національної економіки при її входженні у світове господарство.
З цих позицій цілком очевидна актуальність обраної проблематики дисертаційного дослідження, оскільки можна стверджувати, що подальше формування і розвиток ринку похідних фінансових інструментів, залежить від того, наскільки ефективним є теоретично-методологічний і науково-практичний підхід щодо світового досвіду функціонування ринку деривативів. З огляду на це доцільним є дослідження найбільш придатного до впровадження досвіду зарубіжних країн на різних етапах становлення ринку похідних фінансових інструментів з урахуванням сучасної національної специфіки української економіки. Більш того, своєчасність дослідження обумовлюється значимістю вивчення як теоретичного, так і практичного досвіду різноманітних підходів щодо розвитку ринку міжнародного опціону з огляду на необхідність повномасштабної інтеграції України до світового ринку похідних фінансових інструментів.
Значна увага вищезазначеній проблематиці приділена як вітчизняними, так і зарубіжними вченими-дослідниками. Суттєвий внесок в розробку теоретично-практичних проблем, що пов’язані з функціонуванням ринку похідних фінансових інструментів містять праці таких зарубіжних вчених-міжнародників у сфері міжнародних фінансів, як Баклеу А., Блек Ф., Блейк Д., Джонк М. Д., Галиц Л., Гітман Л. Дж., Граббе Дж. О., Кларк Р. Дж., Колб Р. У., Мердон Дж., Мерсер В., Скоулз М., Сорос Дж. та міжнародної економіки, як Кейнс Дж. М., Майер Г., Манків Н. Г., Портер М., Томпсон П., Френклін Р., Харріс Дж. М.
В наукових працях таких російських економістів, як Первозванський А. А., Платонова І. М., Уткін Е. А., Фельдман А. Б., Черкасов В. Е., Чесноков А. С., Шведов А. С. та фінансистів, як Балабушкін А. Н., Буренін А. Н., Іванов К. В., Кандінська О. А.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ В УКРАЇНІ СВІТОВОГО ДОСВІДУ ПОХІДНИХ ФІНАНСОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок