Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ АКСІАЛЬНО-ПОРШНЕВИХ ГІДРОМАШИН ВИСОКОГО ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ

Загрузка...

МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ АКСІАЛЬНО-ПОРШНЕВИХ ГІДРОМАШИН ВИСОКОГО ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ / сторінка 11

Назва:
МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ АКСІАЛЬНО-ПОРШНЕВИХ ГІДРОМАШИН ВИСОКОГО ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
37,62 KB
Завантажень:
240
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
(11)
Відносний параметр проекції довжини ЦПГ гідромашини з похилим диском
, (12)
для гідромашини з похилим БЦ
при ,
при .
При цьому позначено і , де
, ,
і – коефіцієнти довжини циліндра і товщини донної частини БЦ .
На рис. 2 представлена залежність для АПГ з похилим БЦ відносного параметра осьо-вого розміру ЦПГ від кута нахилу і коефіцієнта концентрації напруг.
Рис.2. Залежність відносного параметра осьового розміру ЦПГ для АПГ із похилим БЦ від коефіцієнта концентрації напруг і кута нахилу БЦ при числі поршнів = 7.
Значення кутів нахилу БЦ або диска для забезпечення мінімальних осьових габари-тів визначені в результаті аналізу залежностей відносного параметра осьового розміру ЦПГ. В результаті встановлено, що найменші значення відносного параметра при чи-слі поршнів відповідають коефіцієнту концентрації напруг і куту нахилу БЦ , при числі поршнів – , при числі поршнів – , при числі поршнів – . Методика вибору геометричних параметрів ЦПГ по відносним параметрам була застосована при розробці дослідних зразків гідромашини 310.25.10.37. Для оцінки рівня отриманих результатів виконано порівняльний аналіз габаритів типорозмірного ряду серії АПГ A2F з габаритами гідромашин, отриманих при розрахунках за відносними параметрами. Результати порівняння габаритів АПГ із похилим БЦ представлені на рис. 3, аналіз яких дає підстави стверджувати, що розроблена методика вибору геометричних розмірів ЦПГ по відносним параметрам дозволяє аналітично обґрунтувати габаритні розміри АПГ, які на практиці визначають технічний рівень.
а |
б
Рис. 3. Порівняння габаритів типорозмірних рядів АПГ: серії A2FO і визначених аналі-тично при і різних коефіцієнтах концентрації напруг матеріалу БЦ: а – довжина, б – діаметр.
Таким чином, розроблена методика вибору раціональних конструктивних розмірів ЦПГ за відносними параметрами дозволяє при проектних розрахунках визначати мінімальні габарити КВ із системного розгляду умов кінематики, рівноміцності БЦ та раціональної жорсткості циліндрів. Досліджено вплив на радіальні та вісьові габаритні роз-міри ЦПГ основних параметрів: кількості циліндрів, кута нахилу та припустимого коефі-цієнта концентрації напруг матеріалу БЦ. Визначені параметри при яких забезпечуються міні-мальні розміри ЦПГ.
У четвертому розділі розроблена математична модель для дослідження впливу ха-рактеристик міцності матеріалів і НДС БЦ на дов-говічність КВ, що лімітується його втомленою міцністю. Руйнування деталей КВ від втоми більш небезпечні для АПГ тому що, при-водять до раптових відмов, які служать причиною виникнення аварійних ситуацій при ушкодженні або поломках інших деталей.
Оцінку довговічності БЦ запропоновано виконувати в три етапи: визначення характеристик втоми матеріалу БЦ; дослідження НДС в небезпечних перерізах БЦ, з метою виявлення зон максималь-них циклічних напруг; розрахунок на довговічність при базовому числі циклів навантажень.
Фізичне моделювання втомленої міцності БЦ виконано на зразках матеріалів з яких він виготовлений. Експериментально визначені характеристики втоми сплавів на основі міді, з яких виготовляють БЦ. Визначення границь витривалості зразків із бронзи БрО12 в умовах постачання, після поверхневого пластичного зміцнення (ППЗ), після гідропресування (ГП) з різнім ступе-нем стиснення та наступною термообробкою, а також зразків із двох марок антифрикцій-них кремнисто-марганцевих латуней виконувалися відповідно зі стандарт-ними методиками на базі випробувань 100 млн. циклів навантажень.
Для визначення циклічних напруг у небезпечних зонах БЦ визначені розрахункові за-лежності для знаходження радіальних, осьових і окружних напруг у перетинах переми-чки. Математична мо-дель ЦПГ дозволила розглянути НДС БЦ з метою знаходження небезпечних зон, де діють мак-симальні циклічні напруги. В обраній системі координат на перемички між циліндрами в зоні іі мінімальної товщини діють: радіальні напруги , які пропорційні прогинам , вісьові напруги , які пропорційні згинним моментам в перері-зах балки та окружні напруги , які відповідають по довжині циліндра епюрі ти-ску.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
Реферат на тему: МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОЕКТУВАННЯ АКСІАЛЬНО-ПОРШНЕВИХ ГІДРОМАШИН ВИСОКОГО ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок