Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КАДРОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В ПІДПРИЄМСТВАХ АПК

КАДРОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В ПІДПРИЄМСТВАХ АПК

Назва:
КАДРОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В ПІДПРИЄМСТВАХ АПК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,01 KB
Завантажень:
228
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний науковий центр
”Інститут аграрної економіки”
Української академії аграрних наук
ТУРЧІНА Світлана Григорівна
УДК 31.108.2
КАДРОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В ПІДПРИЄМСТВАХ АПК
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Сумському національному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Михайлова Любов Іванівна
Сумський національний аграрний університет,
проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Бєсєдін Микола Олександрович
Харківський національний аграрний університет
ім. В.В. Докучаєва,
завідувач кафедри
кандидат економічних наук
Шпикуляк Олександр Григорович
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки”,
завідувач відділу
Провідна установа: | Сумський державний університет
Міністерства освіти і науки України, м. Суми,
Захист відбудеться 24 січня 2007 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.350.02. в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, - МСП, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал, 3 поверх, кім. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, - МСП, вул. Героїв Оборони, 10, кім. .
Автореферат розісланий ”22” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Н.Л. Жук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування ефективної ринкової системи в аграрному секторі економіки України залежить від багатьох соціально-економічних аспектів розвитку господарських суб’єктів. В сучасних умовах вітчизняний аграрний сектор, а також підприємництво в сільській місцевості потребують підвищеної уваги з боку держави та ефективного менеджменту як на макро-, так і на мікрорівні. В ринкових умовах управління на мікрорівні зосереджується на працівниках, менеджмент яких має спрямовуватися на формування конкурентоспроможного кадрово-управлінського потенціалу. Трансформаційні процеси в середовищі функціонування економічних суб’єктів в сільській місцевості обумовлюють широке коло проблем, вирішального значення серед яких набуває кадрова проблема. Кадровий менеджмент належить до вирішальних чинників здатності адаптуватися до ринкового середовища та конкурентоспроможності господарських структур аграрного спрямування.
Теоретичні і практичні аспекти кадрового менеджменту були обгрунтовані у працях М.О. Бєсєдіна, О.М. Бородіної, О.А. Богуцького, В.І. Бусова, В.Р. Веснина, М.Д. Виноградського, А.М. Виноградської, В.П. Галушка, А.К. Гастєва, В.В. Гончарова, А.А. Демченко, П. Друкера, Й.С. Завадського, П.М. Керженцева, З.І. Козодаєвої, М.Ф. Кропивка, А.Г. Мазура, С.Ф. Макарова, М.Й. Маліка, Г. Минцберга, Л.І. Михайлової, С. О’Доннела, І.С. Олійник, А.М. Омарова, А.В. Попова, Т. Пщоловського, Т. Санталайнена, В.Ф. Скляріва, І.Х. Степаненка, В.В. Травіна, О.Г. Шпикуляка, Г.В. Щокіна, І.Г. Ушачова, В.В. Юрчишина, К.І. Якуби та ін. Проте, сьогодні залишаються багато невирішених і дискусійних питань. Зокрема, у наукових працях недостатньо висвітленою є проблема формування кадрового резерву керівників та спеціалістів, потребують уточнення організаційно-методичні аспекти кадрового забезпечення та система мотивації праці в аграрних формуваннях.
Даний аспект проблем аграрного економічного середовища є функціональною основою формування рівня продовольчої безпеки, що відповідатиме потребам нації. Функціональність агропромислового комплексу залежить від кадрового забезпечення, зокрема кадрового менеджменту. Саме тому проблема є актуальною, що обґрунтовує необхідність створення умов і системи менеджменту, здатних в умовах національної демографічної та економічної кризи забезпечити підприємства АПК якісними кадрами керівників і спеціалістів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: КАДРОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В ПІДПРИЄМСТВАХ АПК

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок