Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ ПРАЦІ (НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДУВАННЯ)

МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ ПРАЦІ (НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДУВАННЯ)

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ ПРАЦІ (НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДУВАННЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,06 KB
Завантажень:
104
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Технологічний університет Поділля (м. Хмельницький)
Клімова Тетяна Миколаївна
УДК 330.4:658.53
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВИРОБНИЦТВОМ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ ПРАЦІ
(НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДУВАННЯ)
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Хмельницький – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Технологічному університеті Поділля Міністерства освіти і науки України (м. Хмельницький).
Науковий керівник : доктор економічних наук, професор
Завгородня Тетяна Павлівна,
Технологічний університет Поділля, завідувач кафедри автоматизованих систем та моделювання в економіці.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Ткаченко Іван Семенович,
Тернопільська академія народного господарства,
завідувач кафедри економіко-математичних методів і моделей;
кандидат економічних наук, доцент Мороз Віктор Степанович,
Технологічний університет Поділля, доцент кафедри економіки та менеджменту.
Провідна установа: Інститут економічного прогнозування НАН України, відділ секторальних прогнозів та кон’юнктури ринків, м.Київ.
Захист відбудеться 18 січня 2001 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К70.052.01 в Технологічному університеті Поділля за адресою: 29016, м.Хмельницький, вул. Інститутська, 11, 3-й корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Технологічного університету Поділля, 29016, м.Хмельницький, вул. Кам’янецька, 110.
Автореферат розісланий 16 грудня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Скринник Н.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
В сучасних умовах підприємствам необхідні системи управління, які б враховували складність внутрішнього і динамізм зовнішнього середовища. Важливою складовою таких систем є підсистема оперативного управління виробництвом, яка забезпечує виконання виробничої програми підприємства і реалізацію стратегічних планів. Удосконалення процесів оперативного управління – проблема багатоаспектна і одним з напрямків її розв’язання є застосування економіко-математичного моделювання для прийняття обгрунтованих рішень в управлінні виробництвом.
Актуальність теми дослідження. Проблема удосконалення систем управління виробництвом завжди була актуальною. Але особливо гостро вона постала в теперішній час через такі причини.
По-перше, перехід до ринкових механізмів в Україні супроводжується реорганізацією діючих і створенням нових підприємств, пошуком ефективних організаційних структур управління. Зміни параметрів ринку і споживчих переваг спричиняють виникнення ряду вимог до системи управління підприємством - гнучкість, адаптивність, оперативність при коригуванні цілей і прогнозів розвитку підприємства. Традиційні системи управління не відповідають цим вимогам.
По-друге, невизначеність зовнішніх і внутрішніх чинників, які впливають на функціонування підприємства, обумовлює непридатність детермінованих розрахунків у плануванні та управлінні виробництвом, оскільки в сучасних умовах номенклатура продукції, обсяги виробництва, чисельність персоналу, прибуток та інші показники є змінними величинами, що залежать від коливань попиту.
По-третє, нові тенденції в поділі праці, що проявляються в концентрації різних видів робіт на одному робочому місці з передачею функцій управління і контролю за результатами праці, потребують переосмислення і нових підходів до управління виробництвом.
По-четверте, вирішення окремих задач оперативного управління за допомогою економіко-математичного моделювання без об'єднання їх у систему знижує ефективність управління виробництвом.
Все вищесказане визначає актуальність обраної теми даного дисертаційного дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з планами науково-дослідних робіт Технологічного університету Поділля в межах теми “Кібернетика праці” (затверджена на засіданні науково-технічної ради університету, протокол № 3 від 17 червня 1996 року).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ ПРАЦІ (НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДУВАННЯ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок