Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЖНАРОДНЕ КОРПОРАТИВНЕ ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ В УПРАВЛІННІ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ КОМПАНІЙ

МІЖНАРОДНЕ КОРПОРАТИВНЕ ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ В УПРАВЛІННІ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ КОМПАНІЙ

Назва:
МІЖНАРОДНЕ КОРПОРАТИВНЕ ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ В УПРАВЛІННІ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ КОМПАНІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,08 KB
Завантажень:
25
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
МУСІЄНКО ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
УДК 336.228.32
МІЖНАРОДНЕ КОРПОРАТИВНЕ ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ
В УПРАВЛІННІ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ КОМПАНІЙ
Спеціальність 08.02.03 –
організація управління, планування і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Дисертаційна робота виконана на кафедрі управління зовнішньоекономічною діяльністю Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник |
кандидат економічних наук
Березовенко Сергій Миколайович,
доцент кафедри управління зовнішньоекономічною діяльністю Інституту міжнародних відносин
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Барановський Олександр Іванович,
провідний експерт Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова
кандидат економічних наук
Федоренко Анатолій Васильович,
старший науковий співробітник
Інституту економічного прогнозування НАН України
Провідна установа |
Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України,
кафедра міжнародного менеджменту, м. Київ.
Захист відбудеться 20 червня 2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.02 в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58, к.12.
Автореферат розісланий 17 травня 2005 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради |
Поліщук Л.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження. Однією з визначальних тенденцій розвитку міжнародного бізнесу на початку третього тисячоліття є подальше загострення конкуренції, що вимагає від компаній, які працюють на світових ринках, пошуку нових методів ефективного управління фінансовими результатами. Водночас глобалізація світової економіки спричиняє виникнення нових факторів, які, за умов їхнього використання і якості додаткових управлінських ресурсів, можуть суттєво впливати на підвищення конкурентоспроможності компаній. Зокрема, йдеться про мультинаціональний характер податкового середовища при здійсненні зовнішньоекономічних операцій.
З огляду на значні відмінності у методах та ставках оподаткування, що застосовуються національними податковими системами окремих країн, компанії, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність у мультинаціональному податковому середовищі, мають можливості для її організації у спосіб, який дає змогу значно знизити сукупний рівень оподаткування прибутків в усіх країнах ведення діяльності.
Організація зовнішньоекономічної діяльності компанії, що забезпечує системне використання сприятливих елементів податкових законодавств країн ведення діяльності, а також третіх країн, в які для цілей оподаткування може переноситися частина функцій та ризиків компанії, метою чого є зменшення сукупного рівня оподаткування, отримала в науковій літературі назву міжнародного корпоративного податкового планування (МКПП) і стала невід’ємною складовою практики фінансового менеджменту провідних міжнародних компаній.
В економічній літературі вивченню впливу податкових режимів на зовнішньоекономічну діяльність компаній та дослідженню міжнародного корпоративного податкового планування приділяється велика увага. Серед зарубіжних вчених, роботи яких присвячені цій проблематиці, слід виділити М.Волфенсона, М.Гамі, Р.Грифіт, С.Девіса, М.Деврьо, Р.Дернберга, Дж.Ізенберга, Дж. Караяна, К.Коттке, Л.Ламерсена, С.-О. Лодіна, С.Пласчарта, О.Рудінга, С.Свенсона, А.Скафера, С.Шпенгеля, С.Шолеса, О.Якобза. Значний внесок у дослідження різних аспектів практики підвищення конкурентоспроможності компаній через оптимізацію оподаткування при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності внесли такі українські та російські вчені, як О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МІЖНАРОДНЕ КОРПОРАТИВНЕ ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ В УПРАВЛІННІ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ КОМПАНІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок