Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВА СИСТЕМА ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

МАРКЕТИНГОВА СИСТЕМА ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Назва:
МАРКЕТИНГОВА СИСТЕМА ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,27 KB
Завантажень:
238
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ІМЕНІ МИХАЙЛА ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ВОЛОКИТІНА ЛЮБОВ ОЛЕКСІЇВНА
УДК 339.138:338.46
МАРКЕТИНГОВА СИСТЕМА ОСВІТНІХ ПОСЛУГ
ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Донецьк - 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: |
кандидат економічних наук, доцент
Криковцева Ніна Олександрівна,
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, професор кафедри маркетингу і комерційної справи.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Кратт Олег Адольович,
Донецький національний технічний університет,
професор кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємств;
кандидат економічних наук, професор
Карпенко Наталя Володимирівна,
Науково-дослідний центр економічних досліджень Полтавського університету споживчої кооперації України, провідний науковий співробітник.
Захист відбудеться 12 лютого 2008 року о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, бульв. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 11 січня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В.Виноградова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасних умовах формування нової структури соціально-економічних відносин, розвитку економіки знань зростає роль і відповідальність вищих навчальних закладів (ВНЗ) як суб’єктів ринку освітніх послуг і ринку праці, за відтворення якісної робочої сили країни і її потенціалу відповідно вимог науково-технічного прогресу. За таких умов ВНЗ повинні переорієнтувати свою діяльність на застосування маркетингового інструментарію для задоволення потреб ринку освітніх послуг з одного боку, та ринку праці – з іншого. Крім того, гостро стоїть проблема оцінки якості освітніх послуг не тільки з позицій абітурієнтів і студентів, але й з погляду молодих фахівців (випускників) та роботодавців. Особливого значення в процесі відтворення трудового потенціалу в умовах демографічної кризи як країни в цілому, так і регіону зокрема, набуває післядипломна освіта ВНЗ. В ринкових умовах післядипломна освіта набуває рис сфери бізнес-освіти і потребує визначення перспективного попиту на освітні послуги та своєчасного реагування на швидкі зміни вимог до компетенції фахівця на ринку праці. Відповідно до цього існує об'єктивна необхідність розробки та впровадження маркетингової системи надання освітніх послуг ВНЗ, яка б забезпечувала узгодження потреб ринку праці та ринку освітніх послуг.
Істотним внеском у становлення і розвиток маркетингу стали роботи вітчизняних та зарубіжних авторів: Азарян О.М., Ансоффа І., Багієва Г. Л., Балабанової Л. В., Герасимчука В. Г., Голубкова Є. П., Заруби В. Я., Королькова І. І., Котлера Ф., Поклонського Ф.Ю., Фокса К. Маркетингу освітніх послуг присвячені наукові праці Афанасьєва В., Верхоглядової Н.І., Кармаєва А.Г., Карпенко Н.В., Кратта О.А., Криковцевої Н.О., Литвинової Н.П., Оболенської Т.Є., Омелянович Л.О., Панкрухіна А. П., Потєєва М. І., Решетнікової І.Л , Решетілової Т. Б., Сагінової О.В.,Шубіна О.О. Разом з тим, значна кількість питань залишається відкритою для дослідження, зокрема, концептуальні засади формування маркетингової системи ВНЗ, побудова механізму взаємодії навчального закладу з учасниками ринку освітніх послуг та ринку праці, впровадження організаційно-економічного механізму реалізації маркетингової системи надання освітніх послуг тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВА СИСТЕМА ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок