Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ МАРКЕТИНГУ РИБНИХ ТОВАРІВ

ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ МАРКЕТИНГУ РИБНИХ ТОВАРІВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ МАРКЕТИНГУ РИБНИХ ТОВАРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,65 KB
Завантажень:
137
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
Айяд Рйяд Абдулла Антар
УДК 339.138:637.56(043.3)
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ
МАРКЕТИНГУ РИБНИХ ТОВАРІВ
Спеціальність 08.06.02 - Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Донецьк – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і
торгівлі Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Оносов Микола Матвійович,
Донецький державний університет
економіки і торгівлі, доцент кафедри
маркетингу та комерційної справи
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Брітченко Геннадій Іванович, Донецький державний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри маркетингу
кандидат економічних наук Василенко Валерій Миколайович, Інститут економіко-правових досліджень НАН України, завідувач відділу проблем територій зі спеціальним режимом господарювання
Провідна установа -
Східноукраїнський державний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра маркетингу (м. Луганськ)
Захист відбудеться “ 30 ” травня 2000 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий “ 28 ” квітня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Виноградова О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Йемен займає дуже вигідне положення на перетинанні морських і повітряних перевезень світового значення. Його територія омивається Аравійським і Червоним морями, Аденською затокою. Довжина берегової лінії складає 2500 км. На території республіки 115 островів. Прибережні води винятково багаті рибою і морепродуктами, що дозволяє збільшити їх виловлювання. Рибна продукція користується великим попитом у населення, особливо південної частини країни. Місткість внутрішнього ринку рибопродуктів дуже значна, оцінюється в сотні тисяч тонн і мільярди йеменських ріалів. Значна частина риби і морепродуктів постачається на експорт і є важливою статтею надходження валютних засобів. Проте великі потенційні можливості видобутку, переробки й експорту риби і морепродуктів використовуються вкрай недостатньо. Низький рівень технічного оснащення і неузгодженність в організації рибного лову дозволяють виловлювати усього 27% наявних запасів. Промислова переробка риби і морепродуктів знаходиться в критичному стані, має стійку тенденцію до зниження обсягу виробництва і гостру потребу в інвестиціях, які усередині країни вишукати практично неможливо.
Вихід із глибокої економічної кризи можливий на основі науково-розробленої стратегії розвитку виробництва і збуту рибних товарів у довгостроковій перспективі. Необхідні маркетингові дослідження, пошук і об'єктивна оцінка можливих варіантів, вибір і обгрунтування оптимальних шляхів розвитку виробництва і збуту рибної продукції Йемену. Актуальність проблеми, її теоретична і практична значущість і обумовили вибір теми дисертації.
Питання методології маркетингу знайшли відбиток у працях Балабанової Л.В., Білопольського Н.Г., Благоєва В.П., Бревнова Г.И., Брітченко Г.І., Голубкова Е.П., Губерної Г.К., Діксона П.Р., Зав?ялової П.С., Котлера Ф., Ламбена Ж.Ж., Новикової О.Ф., Омелянович Л.О., Панкрухина А.П., Романова А.Н., Сороки І.В., Швальбе Х., Єванса Дж.Р. та інших вчених. Проте проблеми маркетингу риби і морепродуктів, їхнього попиту, пропозиції, цін, упаковування, формування стратегії на галузевому і державному рівні стосовно до Республіки Йемен раніше не розглядалися. Дана робота є однією з перших спроб наукового підходу до проблем формування маркетингової стратегії риби і морепродуктів у Республіці Йемен.
Актуальність проблеми, її теоретична і практична значимість обумовили вибір теми дисертації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ МАРКЕТИНГУ РИБНИХ ТОВАРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок