Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ РІЗНИХ ВИДІВ ПРОСТОЇВ НА ПРОДУКТИВНІСТЬ ДИСКРЕТНИХ ГНУЧКИХ ВИРОБНИЧИХ СИСТЕМ

ВПЛИВ РІЗНИХ ВИДІВ ПРОСТОЇВ НА ПРОДУКТИВНІСТЬ ДИСКРЕТНИХ ГНУЧКИХ ВИРОБНИЧИХ СИСТЕМ

Назва:
ВПЛИВ РІЗНИХ ВИДІВ ПРОСТОЇВ НА ПРОДУКТИВНІСТЬ ДИСКРЕТНИХ ГНУЧКИХ ВИРОБНИЧИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,42 KB
Завантажень:
214
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"

УДК 658.52.011
 
ОЛЬШАНСЬКА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

ВПЛИВ РІЗНИХ ВИДІВ ПРОСТОЇВ НА
ПРОДУКТИВНІСТЬ ДИСКРЕТНИХ ГНУЧКИХ
ВИРОБНИЧИХ СИСТЕМ
05.13.20- Гнучкі виробничі системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття ученого ступеня
кандидата технічних наук

 
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Севастопольському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Севастополь)
Науковий керівник- доктор технічних наук, професор Обжерін Юрій
Євгенович, Севастопольський національний
технічний университет,
професор кафедри вищої математики
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Томашевський Валентин Миколайович, Національний технічний університет України ,,КПІ", професор кафедри автоматизованих систем обробки інформації і керування;
-
кандидат технічних наук, доцент Кирилович Валерій Анатолійович,
Житомирський державний технологічний університет, декан факультету інформаційно- комп'ютерних технологій.
Провідна установа - ,,Київський інститут автоматики", Міністерство про-мислової політики України, м. Київ.
Захист відбудеться ,,28" лютого 2005 р. о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.04 Національного технічного університету України ,,Київський політехнічний інститут" за адресою : 03056 Київ-56, пр. Перемоги, 37.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету України ,,Київський політехнічний інститут".
Автореферат розісланий 27 січня 2005 р.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради Д26.002.04
к.т.н., професор Л.С. Ямпольський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
АКТУАЛЬНІСТЬ ТЕМИ. Сучасний етап розвитку машинобудування характеризується широким застосуванням у промисловості гнучких виробничих систем (ГВС) , область використання яких поширюється на всі типи виробництва - від індивідуального до крупносерійного і масового. За допомогою ГВС вирішується таке завдання в промисловості, як підвишення продуктивності і надійності виробництва в цілому. Гнучкість виробничої системи, характеризується кількісним складом оброблюваних деталей чи виробів, що входять до складу даною системи, числом варіантів технологічних процесів і швидкістю переналагодження на випуск іншого виробу. Головна характерна риса дискретного виробництва полягає в роздрабленні виробничого процесу на окремі операції та в їх послідовному виконанні на різних виробничих машинах і робочих місцях. Важливим фактором, що визначає ефективність функціонування дискретних гнучких виробничих систем (ДГВС) є виникаючі в процесі їх функціонування простої, причини яких різноманітні .
При розрахунку , конструюванні й експлуатації ДГВС одна з основних задач полягає в тім , щоб технологічний процес не тільки відповідав вимогам конкретного виробництва, якості виробів, але і забезпечував високу продуктивність , надійність і ефективність в експлуатації з мінімальними втратами унаслідок відмовлень, переналагоджень, зміни і регулювання інструментів та інших видів простоїв .
Тому що жоден вид простоїв у процесі експлуатації діючих ДГВС не може бути цілком виключений, то дослідження повинні показувати, на яку величину можна реально скоротити ті чи інші простої ( по інструменту, устаткуванню, оргпричинам, переналагодженню й ін.) і як це вплине на характеристики надійності і продуктивність ДГВС.
В даний час запропоновано кілька основних методів оцінки й аналізу видів, наслідків і критичності відмовлень, що закріплені у відпо-відних національних стандартах.
Прагнучи підвищити продуктивність і надійність технологічного обладнаннч, усе більше підприємств з успіхом починають застосовувати систему TPM- Total Productіve Maіntenence, що означає комплексну підтримку продуктивності і надійності машин шляхом їх правильної експлуатації, контролю, діагностики і ремонтів.
Задачі, присвячені причинам виникнення простоїв, аналізу впливу цих простоїв на надійність і продуктивність ДГВС, виникають з пошуку шляхів скорочення різних видів втрат часу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВПЛИВ РІЗНИХ ВИДІВ ПРОСТОЇВ НА ПРОДУКТИВНІСТЬ ДИСКРЕТНИХ ГНУЧКИХ ВИРОБНИЧИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок