Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВО НА ПРАЦЮ В УКРАЇНІ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

ПРАВО НА ПРАЦЮ В УКРАЇНІ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ПРАВО НА ПРАЦЮ В УКРАЇНІ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,51 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Пурей Микола Миколайович
УДК 349.2
ПРАВО НА ПРАЦЮ В УКРАЇНІ В УМОВАХ
РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 12.00.05 – трудове право; право
соціального забезпечення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків - 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор юридичних наук, професор
ПРОЦЕВСЬКИЙ Олександр Іванович,
Харківський державний педагогічний
університет ім. Г.С. Сковороди,
завідувач кафедри цивільно-правових
дисциплін
Офіційні опоненти: | доктор юридичних наук, професор
РОТАНЬ Володимир Гаврилович,
Таврійський національний університет
ім. В.І. Вернадського, професор кафедри
господарського і трудового права
кандидат юридичних наук, доцент
ГОНЧАРОВА Галина Степанівна,
Національна юридична академія України
ім. Ярослава Мудрого, доцент кафедри
трудового права
Провідна установа: | Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кафедра трудового, земельного та екологічного права Міністерства освіти і науки України (м. Київ) |
Захист відбудеться “6” червня 2003 року о “10.00” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.700.02 Національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50 річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50 річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий “ 5 ” травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ю.І. Чалий
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Нові соціально-економічні умови - різноманіття форм власності, ринкові відносини, впровадження нових методів господарювання, свобода підприємницької діяльності, формування ринку праці неминуче вносять істотні зміни в зміст категорії ,,право на працю”. Заборона примусової праці, реальне втілення принципу свободи праці обумовили появу раніше невідомих проблем, які потребують вивчення і наукового обгрунтування. Норми права, які регулюють суспільні відносини, пов’язані з реалізацією права на працю, ще досить недосконалі і містять у собі низку протиріч. Практичне застосування чинного законодавства, яке стосується реалізації права на працю, свідчить про необхідність його глибокого теоретичного дослідження та вдосконалення, що є актуальним завданням науки трудового права.
Слід зауважити, що право на працю як основне соціально-економічне право постійно перебуває в центрі уваги правової науки. У юридичній літературі є роботи, які досліджують як проблеми права на працю в цілому, так і окремі його аспекти. Насамперед це монографічні роботи Пашерстника А.Є. (1951 р.), Смирнова О.В. (1964 р.), Єгорова В.В. (1986 р.). Цінним джерелом при підготовці дисертації стали і роботи Александрова М.Г., Бегічева Б.К., Бугрова Л.Ю., Бару М.Й., Гінцбурга Л.Я., Єрьоменка В.В., Жернакова В.В., Орловського Ю.П., Пилипенка П.Д., Процевського О.І., Прокопенка В.І., Пашкова О.С., Скобелкіна В.М., Уржинського К.П. та ін. авторів. Однак багато з цих робіт виконано за часів існування СРСР, а дослідження, що з'явилися останнім часом в Україні, ще не враховують повною мірою тих змін, які відбуваються в суспільстві.
Таким чином, зміни в соціально-економічному і правовому житті нашого суспільства, теоретичні і практичні проблеми, пов'язані з поглибленим аналізом права громадян на працю і які мають виняткову актуальність в умовах становлення ринкових відносин в Україні, і обумовили вибір теми дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами та темами. Дисертаційне дослідження з теми „Право на працю в Україні в умовах ринкової економіки” здійснене відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки на період до 2006 року, встановленими Законом України ,,Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки” від 11.07.2001 р., планів наукових досліджень кафедри цивільно-правових дисциплін Харківського державного педагогічного університету ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРАВО НА ПРАЦЮ В УКРАЇНІ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок