Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАЛЬЦЮВАННЯ-РОЗДІЛЕННЯ АРМАТУРНИХ ПРОФІЛІВ МЕТОДОМ КОНТРОЛЬОВАНОГО РОЗРИВАННЯ

ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАЛЬЦЮВАННЯ-РОЗДІЛЕННЯ АРМАТУРНИХ ПРОФІЛІВ МЕТОДОМ КОНТРОЛЬОВАНОГО РОЗРИВАННЯ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАЛЬЦЮВАННЯ-РОЗДІЛЕННЯ АРМАТУРНИХ ПРОФІЛІВ МЕТОДОМ КОНТРОЛЬОВАНОГО РОЗРИВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,13 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
М А Н Ш И Л І Н Олександр Гейнійович
УДК 621.771.22
ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАЛЬЦЮВАННЯ-РОЗДІЛЕННЯ АРМАТУРНИХ ПРОФІЛІВ МЕТОДОМ КОНТРОЛЬОВАНОГО РОЗРИВАННЯ
Спеціальність 05.03.05 -
"Процеси та машини обробки тиском"
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук

ДОНЕЦЬК – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України та у науково-виробничому товаристві “Донікс”, м.Донецьк.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Мінаєв Олександр Анатолійович, Донецький національний технічний університет, завідувач кафедри “Обробка металів тиском”.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Ніколаєв Віктор Олександрович, Запорізька державна інженерна академія, м. Запорожжя, професор кафедри “Механічне обладнання металургійних заводів”;
кандидат технічних наук, с.н.с., Нехаєв Микола Євгенович, ТОВ “Науково-виробниче об'єднання “Дніпрофмаш”, м. Дніпродзержинськ, директор; Дніпродзержинський державний технічний університет, доцент кафедри “Обробка металів тиском”.
Провідна установа – Донбаська державна машинобудівна академія, Міністерство освіти і науки України, кафедра автоматизованих металургійних машин та обладнання, м. Краматорськ.
Захист відбудеться 16 жовтня 2003 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.052.01 Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 5 навчальний корпус, аудиторія 353.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, другий навчальний корпус.
Автореферат розісланий 12 вересня 2003 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 11.052.01 ,
доктор технічних наук, професор В.І.Алімов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У зв'язку з вимогами ринку виникає необхідність у розширенні сортаменту прокату, що випускається, зниженні його собівартості і виробництві продукції, що користається попитом.
Розширення сортаменту убік зменшення поперечного перерізу для конкретного прокатного стана з устояною технологією і проектним сортаментом, зв'язано або зі збільшенням числа проходів, або переходом на заготівку меншого поперечного перерізу. Це спричиняє в першому випадку - збільшення числа прокатних клітей, у другому - зниження продуктивності заготовочного стана.
Одним з рішень у подібній ситуації є застосування технології багаторівчакової прокатки-розділення (БПР) розкату безпосередньо в прокатних валках.
Досить широко відома технологія дворівчакової прокатки-розділення (ДПР), яка розроблена фахівцями ДонНТУ (Донецького національного технічного університету) і НВО “Донікс” і реалізована на безперервних дрібносортних станах ДС250-4 і ДС250-3 КДГМК “Криворіжсталь”.
При впровадженні технології ДПР не потрібна реконструкція стана, а зміни в устаткуванні стана незначні і не вимагають капітальних витрат. ДПР дозволяє мати продуктивність на профілях меншого перетину таку ж, як і на профілі, одержуваному за традиційною технологією, із площею, еквівалентній сумі площ цих профілів.
Разом з тим потенційні можливості, закладені в прокатці-розділенні, реалізовані ще недостатньо. Перехід на безперервно-литу заготівку піднімає питання доцільності застосування ДПР для виробництва сортового прокату в зв'язку з виходом ликваційної зони на поверхню профілів у зоні розділення. Найбільш економічними варіантами виробництва якісних сортових заготівок малого перетину є способи, що включають відливку на МБЛЗ заготівок підвищених перетинів (близько 300х400мм) з наступною їх прокаткою на БЗС або обтискних групах сортових станів. Підвищення ефективності такого переділу може полягати в переході на способи трирівчакової прокатки-розділення (ТПР) з локалізацією ліквації в середній заготівці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАЛЬЦЮВАННЯ-РОЗДІЛЕННЯ АРМАТУРНИХ ПРОФІЛІВ МЕТОДОМ КОНТРОЛЬОВАНОГО РОЗРИВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок