Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління проектами реформуваннявиробничо – господарської діяльностіпідприємств будіндустрії

Управління проектами реформуваннявиробничо – господарської діяльностіпідприємств будіндустрії

Назва:
Управління проектами реформуваннявиробничо – господарської діяльностіпідприємств будіндустрії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,24 KB
Завантажень:
147
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Київський національний
університет будівництва і архітектури
Амеліна Наталія Олексіївна
УДК 658.336.8.
Управління проектами реформування
виробничо – господарської діяльності
підприємств будіндустрії
Спеціальність 05.13.22. - Управління проектами
і розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури.
Науковий керівник: кандидат економічних наук доцент Дудіна Емілія Василівна, доцент кафедри економіки будівництва Київського національного університету будівництва і архітектури.
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор Бушуєв Сергій Дмитрович, завідувач кафедри проектного менеджменту Київського національного університету будівництва і архітектури.
Кандидат економічних наук Закорко Олена Павлівна, проректор з науково – методичної роботи Державного інституту управління та економіки водних ресурсів Держкомітету водного господарства України, м. Київ.
Провідна установа:
Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, м.Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “30 ” травня 2002 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці КНУБА за адресою: м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31
Автореферат розісланий 30 квітня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д26.056.03
кандидат технічних наук, доцент __________ Шебек М.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогодняшній день особливе місце займає питання подальшого використання існуючих потужностей будівельної індустрії, яке безпосередньо пов`язане з проблемою розширення житлового будівництва в Україні.
Внаслідок скорочення капітальних вкладень і зміни пріоритетів у житловому будівництві в найгіршому становищі опинилися заводи будіндустрії, насамперед великопанельного домобудування. Різке падіння попиту на продукцію привело до суттєвого скорочення виробничих програм і значного недовантаження виробничих потужностей ( 5-30% від проектної потужності в середньому по Україні ).
Світова будівельна практика показує, що панельні системи можуть безумовно відповідати вимогам, які висуваються до сучасного житлового і цивільного будівництва за архітектурно-планувальними, конструктивними, експлуатаційними, естетичними та екологічними вимогами. Для цього вітчизняне індустріальне домобудування необхідно модернізувати і реконструювати, тому що будівництво як соціального, так і елітного житла неможливо без використання індустріальних методів виробництва будівельних конструкцій, виробів і матеріалів.
Реформування підприємств будіндустрії включає в себе програми і проекти реструктуризації виробництва, реорганізації структури управління, оптимального завантаження технологічних ліній продукцією, що користується попитом. Програма має відповідати новій стратегії діяльності підприємств, що базується на досягненнях сучасних методів управління проектами розвитку.
На жаль, відсутність науково обгрунтованої концепції управління проектами розвитку підприємств будіндустрії для роботи в нових умовах ускладнює їх вихід з кризового стану. Традиційні підходи до збуту продукції і формування виробничої програми не відповідають сучасним вимогам. Крім того, недостатньо обгрунтована методика досліджень ринку з врахуванням специфіки галузі.
Теоретичне обгрунтування і розробка методики реформування і реструктуризації підприємств будіндустрії в сучасних умовах є однією з актуальних задач будівельного комплексу.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана у відповідності з указом Президента України від 18.10.97 № 1166 “ Про основні напрями соціальної політики на 1997-2000 рр”, “Основними напрямами забезпечення житлом населення України на 1999-2005 р.” (схвалено указом Президента України від 15.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Управління проектами реформуваннявиробничо – господарської діяльностіпідприємств будіндустрії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок