Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВОЮ СЛУЖБОЮ УКРАЇНИ В УМОВАХ РИЗИКІВ

МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВОЮ СЛУЖБОЮ УКРАЇНИ В УМОВАХ РИЗИКІВ

Назва:
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВОЮ СЛУЖБОЮ УКРАЇНИ В УМОВАХ РИЗИКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,80 KB
Завантажень:
143
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
ДОЛГИЙ ОЛЕКСАНДР АНДРІЙОВИЧ
УДК 351.713.08
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПОДАТКОВОЮ СЛУЖБОЮ УКРАЇНИ
В УМОВАХ РИЗИКІВ
Спеціальність 25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора наук з державного управління
Донецьк – 2007
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Науково-дослідному центрі з проблем оподаткування Національного університету державної податкової служби України Державної податкової адміністрації України (м. Ірпінь).
Науковий консультант доктор економічних наук, професор
Дедекаєв В’ячеслав Амурбекович, Науково-дослідний центр з проблем оподаткування Національного університету державної податкової служби України Державної податкової адміністрації України (м. Ірпінь), начальник науково-дослідної лабораторії дослідження проблем оподаткування юридичних і фізичних осіб. | Офіційні опоненти:
доктор наук з державного управління, професор Дєгтяр Андрій Олегович, Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м. Харків), завідувач кафедри економічної теорії та фінансів;
доктор економічних наук, доцент Крисоватий Андрій Ігорович, Тернопільський Національний економічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Тернопіль), завідувач кафедри податків і фіскальної політики;
доктор економічних наук, професор Поважний Олександр Станіславович, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), проректор з навчальної роботи, завідувач кафедри фінансів.
Провідна установа: Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління” (м. Запоріжжя), кафедра державного управління та адміністративного менеджменту.
Захист відбудеться “15” травня 2007 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий “ 13 ” квітня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради .С. Клейнер


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Здійснення в країні податкової реформи, реалізація проекту “Програма модернізації державної податкової служби України”, вимагає від органів державного управління вжиття заходів щодо удосконалення діяльності державної податкової служби (далі – ДПС) України, спрямованої на надзвичайно важливу для держави фіскальну і регулюючу функції щодо наповнення бюджетів і контролю за дотриманням податкового законодавства. Соціально-економічна напру-женість, яка існує в країні, незрілий морально-етичний фактор, який харак-теризує суспільні відносини у податковій сфері, відобра-жаються на функціонуванні державної податкової служби, працівники якої повною мірою відчувають конфлікт, що має місце в процесі взаємовідносин з платниками податків через наявність ризиків у своїй професійній діяльності. Ситуацію значно обтяжує складна кримі-ногенна ситуація у сфері економіки, а також те, що Державна податкова адміністрація (далі – ДПА) України разом із підпорядкованими їй територіальними органами протидіє правопорушенням, що, генеруючи ризи-ки податківців, вийшли на принципово нові, ще більш небезпечні рівні, перетворилися у реальну загрозу управлінню економікою країни, національній безпеці, українській державності. Однією з причин незадовільної ситуації у сфері державного управління процесом оподаткування є існуючий до сьогодні дещо догматичний нормативно-правовий підхід, згідно з яким ризик у професійній діяльності працівників податкових орга-нів часто розцінюється як грубе порушення службового обов’язку та дисципліни.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВОЮ СЛУЖБОЮ УКРАЇНИ В УМОВАХ РИЗИКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок