Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ АМІНАЛОНУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ОБСТРУКТИВНИЙ БРОНХІТ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ АМІНАЛОНУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ОБСТРУКТИВНИЙ БРОНХІТ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ АМІНАЛОНУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ОБСТРУКТИВНИЙ БРОНХІТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,15 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ІНСТИТУТ ФТИЗІАТРІЇ І ПУЛЬМОНОЛОГІЇ ім. Ф.Г ЯНОВСЬКОГО
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІЧЕНСЬКА Наталія Юріївна
УДК: 616.233-002:615.035
ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ АМІНАЛОНУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ОБСТРУКТИВНИЙ БРОНХІТ
14.01.27 - пульмонологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ-2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Медичному інституті Української асоціації народної медицини (ректор - доктор медичних наук, професор В.А.Туманов)
Науковий керівник - доктор медичних наук, професор Назар Павло Степанович, Медичний інститут Української асоціацїї народної медицини, завідуючий кафедрою пропедевтики внутрішніх хвороб.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Гаврисюк Володимир Костянтинович, Інститут фтизіатрії Ї пульмонології ім. Ф.Г.Яновського АМН України, завідувач клініко-функціонального відділення;
доктор медичних наук, професор Перцева Тетяна Олексіївна, Дніпропетровська державна медична академія, завідувачка кафедри факультетської терапії та ендокрінології.
Провідна установа: Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця МОЗ України, кафедра фтизіатрії з курсом пульмонології.
Захист відбудеться “27” листопада 2001р. о 14 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.552.01 при Інституті фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського АМН України
(03680, м.Київ, узвіз Протасів Яр, 7)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського АМН України
( м. Київ, узвіз Протасів Яр, 7)
Автореферат розісланий “ 22 ” жовтня 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бегоулева Ж.Б.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертації. Хронічні обструктивні захворювання легень (ХОЗЛ) є однією з найбільш актуальних проблем медицини в цілому та пульмонології зокрема [Чучалин А.Г., 1997; Фещенко Ю.І., 2000]. В останні роки значно зросла їх питома вага серед причин хворобливості, інвалідності та смертності [Фещенко Ю.І., 1997; Чучалин А.Г., 1998]. Змінюється їх клінічний перебіг, практично не зустрічаються моноетіологічні форми, часто спостерігається ранній розвиток ускладнень та важкі форми хвороби [Мостовий Ю.М., 1995; Дзюблик А.Я. 1997]. Тому у найближчі роки пошуки науковців повинні спрямовуватись на розробку методів прогнозування та ранньої діагностики цих захворювань [Фещенко Ю.І., 1997].
В останнє десятиріччя обструктивні захворювання легень становлять одну з основних причин захворюваності та смертності у світі. Смертність внаслідок хронічних обструктивних захворювань легень зростає швидше, ніж від інших провідних причин смерті, за винятком СНІДу [Фещенко Ю.І., 2000].
Проблема хронічного бронхіту є однією з найбільш актуальних у сучасній пульмонології в зв’язку з його значною розповсюдженістю [Комаров Ф.И.,1996], тенденцією до подальшого зростання [Зайков С.В., 1998], малою ефективністю лікувальних засобів, значними соціально-економічними збитками, які несе від цього захворювання суспільство [Чучалин А.Г., 1997]. Ураженість населення хронічним бронхітом складає 3-11%, при цьому 25-30% хворих мають обструктивні порушення легеневої вентиляції.
У цілому ситуація з хворобами органів дихання потребує подальшої уваги щодо вдосконалення профілактики, діагностики та лікування цих недуг. Тому найважливішими проблемами на цей час є вивчення причин пульмонологічних захворювань, їх симптоматики, вдосконалення їх діагностики, розробка методів лікування й запобігання цих недуг [Шмелёв Е.И., 1996].
Хронічний обструктивний бронхіт (ХОБ) належить до групи захворювань, які не мають тенденції до зворотнього розвитку. Навпаки, із часом іде поступове й невпинне прогресування хвороби з розвитком легенево-серцевої недостатності на ії кінцевих етапах [Nishimura Y., 1994]. Важливу (якщо не основну) роль у такому фіналі відіграє бронхообструктивний синдром, який призводить до порушення функції апарату зовнішнього дихання, а за ним - до гіпоксії ендотеліоцитів легеневих артеріол і руйнування легеневого судинного ложа, що у свою чергу опосередковує механізми вазоконстрикції та збільшення легеневого артеріального тиску [Бреслав И.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ АМІНАЛОНУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ОБСТРУКТИВНИЙ БРОНХІТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок