Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗВ'ЯЗАНА ВТРАТА СТІЙКОСТІ І ВАГОВА ОПТИМІЗАЦІЯ ТОНКОСТІННИХ СТЕРЖНІВ ВІДКРИТОГО ПРОФІЛЮ

ЗВ'ЯЗАНА ВТРАТА СТІЙКОСТІ І ВАГОВА ОПТИМІЗАЦІЯ ТОНКОСТІННИХ СТЕРЖНІВ ВІДКРИТОГО ПРОФІЛЮ

Назва:
ЗВ'ЯЗАНА ВТРАТА СТІЙКОСТІ І ВАГОВА ОПТИМІЗАЦІЯ ТОНКОСТІННИХ СТЕРЖНІВ ВІДКРИТОГО ПРОФІЛЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,85 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
РАКША Сергій Васильович
УДК 624.075.4: 624.045
ЗВ'ЯЗАНА ВТРАТА СТІЙКОСТІ І ВАГОВА ОПТИМІЗАЦІЯ ТОНКОСТІННИХ СТЕРЖНІВ ВІДКРИТОГО ПРОФІЛЮ
Спеціальність 05.23.17 – Будівельна механіка
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Дніпропетровському Національному університеті залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна, Міністерство освіти і науки України.
Науковий консультант:
доктор технічних наук, професор Маневич Аркадій Ісаакович, Дніпропетровський Національний університет, професор кафедри обчислювальної механіки і міцності конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Гоцуляк Євген Олександрович, Київський Національний університет будівництва і архітектури, завідувач відділу стійкості конструкцій науково-дослідного інституту будівельної механіки;
доктор технічних наук, професор Грищак Віктор Захарович, Запорізький державний університет, проректор з науково-дослідної роботи і міжнародного співробітництва;
доктор технічних наук, професор Бараненко Валерій Олексійович, Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри нарисної геометрії.
Провідна установа:
ВАТ “Український науково-дослідний і проектний інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського”, науково-дослідний відділ технічного розвитку, м. Київ.
Захист відбудеться 29 січня 2004 р. о 13-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 при Придніпровській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул.Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва і архітектури за адресою: 49600, м.Дніпропетровськ, вул.Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий “27” грудня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У практиці сучасного будівництва і машинобудування в якості несучих елементів металоконструкцій широке застосування отримали тонкостінні профілі, що поєднують економічно ефективні вагові характеристики і високі технологічні властивості при виготовленні й у використанні. Оскільки порушення працездатності таких об’єктів при різних видах навантаження відбувається, як правило, внаслідок втрати стійкості, проблемі визначення критичних навантажень тонкостінних стержнів приділяється особлива увага. Підвищений інтерес до даної тематики в останні десятиліття пов’язаний також із якісно новими уявленнями про взаємодію форм випучування стиснутих тонкостінних конструкцій, наслідком якої є зниження несучої здатності.
У відзначеному аспекті однією із найбільш цікавих і актуальних є проблема зв'язаної втрати стійкості тонкостінних стержнів. Незважаючи на інтенсивну розробку даної проблеми у наукових центрах різних країн (про це свідчать велике число публікацій з теоретичних і експериментальних досліджень, проведення спеціалізованих конференцій) і здобуті істотні результати, ефективні методи визначення несучої здатності широкого класу реальних тонкостінних стержнів відсутні. З проблемою стійкості елементів металоконструкцій тісно пов’язані питання оптимального проектування тонкостінних профілів при різних умовах навантаження, у тому числі з урахуванням взаємного впливу загальних і локальних форм втрати стійкості. Розв’язання задачі багатокритеріальної оптимізації тонкостінних стержнів, що дозволяє визначати геометричні параметри профілів мінімальної ваги при довільному прикладенні навантаження, становить практичний інтерес з погляду формування типорозмірів профілів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація узагальнює результати досліджень автора, що виконувалися у рамках фундаментальних і прикладних держбюджетних (Програми Міністерства освіти і науки України за напрямком 04 “Екологічно чиста енергетика і ресурсозберігаючі технології”, номери держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: ЗВ'ЯЗАНА ВТРАТА СТІЙКОСТІ І ВАГОВА ОПТИМІЗАЦІЯ ТОНКОСТІННИХ СТЕРЖНІВ ВІДКРИТОГО ПРОФІЛЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок