Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ОПОР БАКА СПЕЦІАЛЬНОГО МАЛОГАБАРИТНОГО ОБПРИСКУВАЧА

ОПТИМІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ОПОР БАКА СПЕЦІАЛЬНОГО МАЛОГАБАРИТНОГО ОБПРИСКУВАЧА

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ОПОР БАКА СПЕЦІАЛЬНОГО МАЛОГАБАРИТНОГО ОБПРИСКУВАЧА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,26 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
БАБІЙ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 631.345.43+621.01
ОПТИМІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ОПОР БАКА СПЕЦІАЛЬНОГО МАЛОГАБАРИТНОГО ОБПРИСКУВАЧА
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: Заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор Рибак Тимофій Іванович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, проректор з навчально-науково-виробничих комплексів і зовнішньо-університетської діяльності, завідувач кафедри технічної механіки і сільськогосподарського машинобудування.
Офіційні опоненти: Заслужений винахідник України,
доктор технічних наук, професор
Гевко Богдан Матвійович,
Тернопільський державний технічний університет
імені Івана Пулюя,
завідувач кафедри технології машинобудування;
кандидат технічних наук, доцент
Нагірний Юрій Петрович
Бережанський агротехнічний інститут Національного аграрного університету, проректор з
наукової роботи, м. Бережани
Провідна установа: Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П. Василенка Міністерства аграрної політики України, м. Харків.
Захист відбудеться “03” червня 2005 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д58.052.02 у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56, ауд. 79.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя, 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
Автореферат розісланий “03” травня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент _______________ П. В. Попович


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розширення попиту на малогабаритну сільськогосподарську техніку, в тому числі машини для хімічного захисту у рослинництві, пов’язано з проведенням в країні земельної реформи, що посприяло формуванню фермерських господарств і перерозподілу сільськогосподарських угідь. Ключовим для фермерів, в даний час, виступає технічне забезпечення виконання технологічних процесів сільськогосподарськими знаряддями і їх уніфікація з різними робочими органами. Крім того, проблемою при проектуванні машин, зокрема для хімічного захисту у рослинництві, є забезпечення надійності та роботоздатності баків для транспортування агресивних робочих розчинів. Дана проблема загострюється ще й тому, що сільськогосподарські машини і агрегати працюють у важких рельєфних та кліматичних умовах, тобто при значних динамічних перевантаженнях.
Виходячи з цього, вже на стадії проектування і розрахунку, особливо, оболонкових конструкцій машин для хімзахисту, необхідно застосовувати найновітніші досягнення теоретичних розробок та експериментальних досліджень для забезпечення міцності і надійності конструкцій знарядь з хімзахисту рослинництва.
Існуючі методи оцінки напружено-деформованого стану, зокрема баків обприскувачів, пов’язані зі складними математичними викладками, що часто утруднює їх практичне застосування. Крім того, аналіз розв’язків контактних задач про взаємодію тонкостінних тіл з пружними та жорсткими тілами показує, що в межах теорії оболонок не можуть бути сформульовані умови реальної взаємодії тіл і, зокрема, умови контакту у приграничних зонах областей контакту типу бак-ложементи.
Виходячи з цього, на сучасному рівні проектування сільськогосподарської техніки, зокрема машин для хімічного захисту у рослинництві, необхідна розробка більш досконалих методів розрахунку з врахуванням реальних умов навантаженості, особливо, оболонкових конструкцій, їх опор та елементів кріплення, що у підсумку забезпечує оптимізацію цих конструктивних елементів з прогнозованим ресурсом роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ОПОР БАКА СПЕЦІАЛЬНОГО МАЛОГАБАРИТНОГО ОБПРИСКУВАЧА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок