Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ЗАПОБІГАННЯ ЕКОДЕСТРУКТИВНОСТІ ЛІСОКОРИСТУВАННЯ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ЗАПОБІГАННЯ ЕКОДЕСТРУКТИВНОСТІ ЛІСОКОРИСТУВАННЯ / сторінка 3

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ЗАПОБІГАННЯ ЕКОДЕСТРУКТИВНОСТІ ЛІСОКОРИСТУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,05 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Сформульовані нові принципи організації та функціонування товариств взаємного страхування на регіональному рівні в системі лісових відносин;
§
розроблені методичні та практичні рекомендації щодо оцінки еколого-економічних ризиків виникнення деструктивних факторів у лісовому господарстві, визначення лісових територій високої пожежної небезпеки та розрахунку тарифних ставок для страхування лісових об'єктів від пожеж з обгрунтуванням конкретних їх величин для умов Сумської області та інших областей України.
§
одержали подальший розвиток методичні основи проведення фінансово-економічного аналізу рівня платоспроможності страховика в межах проведення внутрішнього та зовнішнього аудиту страхових організацій для забезпечення гарантованого виконання взятих на себе зобов’язань по відношенню до страхувальників лісоекологічних ризиків, які є необхідною передумовою створення системи екологічного страхування у лісовому господарстві;
Практичне значення одержаних результатів. Практичне значення дослідження полягає у тому, що висновки та пропозиції автора спрямовані на побудову організаційно-економічного механізму запобігання екодеструктивності лісокористування на превентивній основі за умов формування ринково орієнтованої економіки лісового господарства України.
Запропоновані складові організаційно-економічного механізму запобігання екодеструктивності природокористування у лісовому господарстві та комплексна система показників лісівничо-еколого-економічного рівня деструктивності використання та відтворення лісових ресурсів є необхідною основою екологізації лісогосподарського виробництва, екосистемного управління лісами в контексті вирішення проблем сталого розвитку. Розроблені методичні рекомендації щодо формування системи обов'язкового та добровільного лісоекологічного страхування, визначення страхових тарифів, зокрема прийняття ризику на страхування у випадку виникнення лісових пожеж, можуть сприяти забезпеченню практичних можливостей піднесення рівня запобігання екодеструктивності лісокористування, створення нових фінансових фондів охорони лісів.
Пропозиції щодо удосконалення фінансово-економічного аналізу платоспроможності страхових організацій на системній основі можуть бути використані різними категоріями користувачів (страхувальниками, інвесторами, лісокористувачами) на етапі становлення ринку лісоекологічних страхових послуг.
Викладені в дисертаційній роботі теоретичні положення, практичні результати та висновки були використані при виконанні науково-дослідних робіт різних рівнів, у тому числі: “Розробка господарського механізму охорони та відтворення якості природних вод, атмосферного повітря, земельних ресурсів України” (1994-96 д/б , № 02.03.01/001 К-95); “Макроекономічне регулювання природокористування та природоохорони на основі ціни продукту” (1994-96 д/б, № 6.3/297); “Еколого-економічне обгрунтування мінеральних добрив та інших хімічних речовин в сільському господарстві” (1994 -96 д/б, № 6. 3/295); ”Формування екологічно орієнтованого ринкового механізму раціонального використання та збереження рослинних ресурсів України" (1993-96, д/б № 02.04.01/025-93, № ДР 0193U 041827).
Результати дисертаційного дослідження знайшли практичне застосування у навчальному курсі для спеціалістів та керівників міського управління "Заочний курс екологічного менеджменту для працівників міських самоврядувань Росії та України" (програма TACIS, 1995-96 р. р.), а також впроваджені у навчальний процес Сумського державного університету (дисципліни "Економіка природокористування", "Основи екології", "Економічний аналіз").
Особистий внесок здобувача. Сформульовані наукові положення, висновки і пропозиції, що виносяться на прилюдний захист, отримані особисто автором. Особистий внесок дисертанта за списком опублікованих праць визначається таким чином:
У роботі 1 визначено проблеми формування економічних механізмів компенсації екологічних збитків з точки зору забезпечення захисту господарських інтересів лісових підприємств.
У роботі 2 проведено аналіз негативних еколого-економічних наслідків, що виникають в лісових екосистемах при використанні в лісогосподарському виробництві хімічних препаратів для формування організаційно-економічного механізму запобігання екодеструктивності лісокористування.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ЗАПОБІГАННЯ ЕКОДЕСТРУКТИВНОСТІ ЛІСОКОРИСТУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок