Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ДІАГНОСТУВАННЯ АГРЕГАТІВ ТРАНСМІСІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ДІАГНОСТУВАННЯ АГРЕГАТІВ ТРАНСМІСІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ДІАГНОСТУВАННЯ АГРЕГАТІВ ТРАНСМІСІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,26 KB
Завантажень:
406
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
ШУШЛЯПІН СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 631.372: 629.114.2
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ДІАГНОСТУВАННЯ АГРЕГАТІВ ТРАНСМІСІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ
05.05.11 – Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті сільського господарства Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник:
- Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Лебедєв Анатолій Тихонович, завідувач кафедрою “Трактори і автомобілі”, Харківський державний технічний університет сільського господарства.
Офіційні опоненти:
- Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Александров Євген Євгенович, завідувач кафедрою "Колісні та гусеничні машини", Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”;
- кандидат технічних наук Ремарчук Микола Парфенійович, доцент кафедри "Будівельно-дорожні машини", Харківський національний автомобільно-дорожній університет.
Провідна установа: - Кіровоградський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Кіровоград).
Захист відбудеться 10.04.2003 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 в Харківському державному технічному університеті сільського господарства за адресою: 61002, м. Харків – 2, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету сільського господарства за адресою: 61002, м. Харків – 2, вул. Артема, 44.
Автореферат розісланий 04.03.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, д.т.н. О.Д. Черенков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Енергетика орного агрегату, який складається з гусеничного трактора та плуга, що є основою сільськогосподарських технологічних комплексів та займає відоме місце в агропромисловому виробництві України. При цьому на частку енергонасичених тракторів загального призначення приходиться виконання найбільш енергоємних технологічних операцій в рослинництві і кормовиробництві.
Структура тракторного парку України включає біля 70 % машин, що знаходяться в експлуатації більше 7 років. Технічний стан тракторів (напрацювання на відмову не більш 100 годин, необхідність ремонту більше за 60 % і т. ін.) свідчить про необхідність вдосконалення методів і засобів їх технічного обслуговування і ремонту. При цьому найбільш актуальні питання відносяться до
зниження трудомісткості і підвищення достовірності діагностування найбільш складних агрегатів, зокрема гідроприводів коробок передач сільськогосподарських гусеничних тракторів типу Т-150. Кількість таких типів тракторів на Україні складає біля 10 тис. шт., які відпрацювали амортизаційний термін експлуатації і вимагають ремонту.
Достовірність діагностування, що забезпечує отримання повної інформації про стан та несправності трактора, багато в чому визначає його працездатність. Питання стосовно гідроприводу коробки передач сільськогосподарського гусеничного трактору з перемиканням передач без розриву потоку потужності не розглядалося дослідниками, але воно є важливим. Тому в даній роботі поставлена задача розробити нову концепцію взаємозв'язку точності діагностування і працездатності гідроприводу коробки передач на цій основі.
Актуальність теми. Одним з основних напрямів ефективності сільськогосподарського виробництва України є підвищення працездатності технологічних комплексів при виконанні технологічних операцій. При цьому ефективність використання тракторних агрегатів в значній мірі визначається працездатністю його систем, зокрема гідроприводу коробки передач трактора типу Т-150.
Розробка нових способів і засобів діагностування гідроприводу трактора з перемиканням передач без розриву потоку потужності, які відрізняються підвищеною достовірністю, є актуальною задачею ресурсозбереження сільськогосподарського виробництва України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ДІАГНОСТУВАННЯ АГРЕГАТІВ ТРАНСМІСІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок