Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською мовою: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ І НАДІЙНОСТІ РОБОТИ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ (ПРОЕКТУВАННЯ, РЕКОНСТРУКЦІЯ Й ЕКСПЛУАТАЦІЯ)

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ І НАДІЙНОСТІ РОБОТИ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ (ПРОЕКТУВАННЯ, РЕКОНСТРУКЦІЯ Й ЕКСПЛУАТАЦІЯ) / сторінка 13

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ І НАДІЙНОСТІ РОБОТИ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ (ПРОЕКТУВАННЯ, РЕКОНСТРУКЦІЯ Й ЕКСПЛУАТАЦІЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,70 KB
Завантажень:
471
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Харків).
ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ
1. На підставі досліджених методів і способів оцінки якості, ефективності, надійності функціонування СПРВ розроблені і класифіковані критерії, що використовуються при проектуванні, реконструкції та експлуатації водорозподільних мереж.
2. Вперше математично сформульовані задачі проектування, реконструкції та експлуатації в штатних і аварійних режимах роботи як багатокритеріальні задачі узагальненого математичного програмування, що належать до класу задач з незаданими бінарними відношеннями, які необхідно встановити в заданих конкретних ситуаціях (залежно від типу розв'язуваної задачі - проектування чи експлуатація - умови будуть різними).
3. Щодо систем водопостачання досліджено методи вирішення багатокритеріальних задач узагальненого математичного програмування і запропоновано підхід, що полягає в модифікації відомих багатокрокових схем.
4. З використанням особливостей сильно зв'язних орієнтованих графів, за допомогою яких описуються схеми з'єднань водорозподільних мереж, розроблено інструмент топологічного аналізу систем водопостачання, що включає топологічний аналіз задачі локалізації аварійних ділянок; формування локалізуючіх компонентів; побудову гіперграфа bc-дерева графа мережі. Розроблено алгоритмічний і програмний інструментарій.
5. Теоретично досліджено вплив місця розташування аварії в СПРВ на спосіб її локалізації і зміну режиму функціонування водорозподільної мережі. Сформульовано і доведено твердження, що постулирують єдиність: існування максимально локалізуючого підграфа; розбивки графа на максимально локалізучі підграфи (компоненти); процедури побудови гіперграфа.
6. Розроблено моделі прийняття раціонального вирішення задач проектування та реконструкції; оптимізації режимів роботи СПРВ у штатних режимах її функціонування, аварійної експлуатації водорозподільної мережі.
7. Розроблено алгоритми вирішення таких задач: автоматизованої генерації баз даних для проведення розрахунків у реальному масштабі часу; формування баз даних різної пропускної здатності при оптимізації режимів функціонування систем водопостачання; генерації та аналізу графа СПРВ; тестування альтернативних проектів при проектуванні та реконструкції водорозподільних мереж; визначення локалізуючих компонентів; аналізу структури усіченої мережі, прийняття рішень в аварійній ситуації.
8. Розроблено архітектуру і модель подання даних, модель системи і мовного середовища, графічний і розрахунковий інтерфейс, а також головні підсистеми "Системи підтримки прийняття рішень при проектуванні, реконструкції та оптимальній експлуатації систем подачі і розподілу води", що включають розрахункову підсистему; систему графічної візуалізації схеми з'єднань СПРВ; систему керування базами даних.
9. Розроблено програмне забезпечення, що реалізує вирішення задач раціонального проектування та реконструкції, експлуатації в штатних і аварійних ситуаціях СПРВ - пакет програм "Система підтримки прийняття рішень при проектуванні, реконструкції та оптимальній експлуатації систем подачі і розподілу води".
10. Програмний інструментарій, розроблений в дисертаційній роботі, впроваджено у виробництво ПУВКГ дев'яти міст України з реальним економічним ефектом у розмірі 970 тис. грн. і очікуваним ефектом в розмірі 2,5 млн. грн., у проектні інститути та вищі навчальні заклади.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1. Рябченко И.Н. Моделирование процессов потокораспределения в системах подачи и распределения воды с использованием ПЭВМ.- Харьков: ДСВ Основа при Харьковском ун-те, 1998.- 188с.
2. Интегрированная диалоговая система рациональной эксплуатации и развития систем подачи и распределения воды / Рябченко И.Н., Маслак В.Н., Гречухин А.В., Евдокимов А.Г., Самойленко Н.И., Вольвовский Д.Е., Егоров С.И. - Донецк: РИП "Лебедь", 1994.- 192с.
3. Рябченко И.Н., Маслак В.Н. Автоматизация процедуры генерации баз данных определенной пропускной способности // Коммунальное хозяйство городов. - К.: Техника. - 1997.- №7. С.36-38.
4. Рябченко И.Н. Определение зон влияния насосных станций при оперативном управлении СПРВ // Коммунальное хозяйство городов.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ І НАДІЙНОСТІ РОБОТИ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ (ПРОЕКТУВАННЯ, РЕКОНСТРУКЦІЯ Й ЕКСПЛУАТАЦІЯ)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок