Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ І НАДІЙНОСТІ РОБОТИ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ (ПРОЕКТУВАННЯ, РЕКОНСТРУКЦІЯ Й ЕКСПЛУАТАЦІЯ)

Загрузка...

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ І НАДІЙНОСТІ РОБОТИ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ (ПРОЕКТУВАННЯ, РЕКОНСТРУКЦІЯ Й ЕКСПЛУАТАЦІЯ) / сторінка 4

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ І НАДІЙНОСТІ РОБОТИ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ (ПРОЕКТУВАННЯ, РЕКОНСТРУКЦІЯ Й ЕКСПЛУАТАЦІЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,70 KB
Завантажень:
471
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Особисто автором доказані твердження, що постулюють єдиність розбивки графа мережі на локалізуючі компоненти. Робота [11] присвячена питанню раціонального управління водорозподільними мережами в штатних режимах їх роботи. Автором ця задача математично сформульована як багатокритеріальна задача узагальненого математичного програмування. Досліджено відомі методи вирішення таких задач та запропоновано багатокрокову схему, яка реалізує її розв'язання. Автором доведена кінцевість алгоритму, показано, що якість його вирішення залежить від кваліфікаціїї особи, що приймає рішення (ОПР). Робота [20] присвячена розробці архітектури, функціональної схеми та комплексу програмних засобів, що реалізують систему підтримки рішення при оперативному управлінні і проектуванні СПРВ. Особисто автором розроблено архітектуру системи та програмний інструментарій, що реалізує процедуру вибору раціонального вирішення. У роботах [23,24] розроблена схема акустичного витратоміра, що дозволяє вимірювати витрати води на водоводах різного діаметру без його порушення (витратомір є накладним). Автор приймав участь в розробці схеми прибору та в експерементальних вимірюваннях. У роботі [25] систематизовано методи вирішення задач математичного програмування (лінійного, квадратичного, нелінійного), наведено алгоритми вирішення задач, програми на різних мовах програмування. Особисто автор приймав участь у розробці алгоритмів та написанні программ, що реалізують їх розв'язання. У роботах [26,27,28] проаналізовано проблеми оперативного управління інженерними мережами. Показано, що без моделювання складних процессів, які мають місце в цих мережах, неможливо ефективно керувати потокорозподілом і розробляти достовірні моделі інженерних мереж. Автор особисто приймав участь в розробці математичних моделей водорозподільних мереж, запропонував математичні методи аналізу і прогнозування динамики потокорозподілу СПРВ. У роботі [30] наведено опис експертної системи, яка використовується для локалізації аварійної ділянки водорозподільної мережі. Особисто автором розроблено: структуру експертної системи продукціоного типу, структуру підсистем (бази знань, підсистеми виводу, здобуття знань та інші). Робота [32] містить дослідження автором кількості втрат води внаслідок аварії на водорозподільних мережах, запропоновано формулу, що дозволяє розрахувати кількість втрат води. В роботі [34] досліджено процедуру упорядкування вирішень задачі локалізації аварийних ділянок для інженерних мереж (водо-, газо- розподільних мереж, теплових мереж тощо). Особисто автором доведено можливість і кінцевість процедури упорядкування рішень для водорозподільних мереж.
Апробація роботи. Концепція, проблематика, окремі фрагменти й результати дисертаційної роботи доповідалися на Всесоюзній науково-технічній конференції “Разработка и внедрение АСУ водоснабжением и водоотведением в городах” (Краснодар, 1990р.); 4-й Всесоюзній школі "Проектирование автоматизированных систем контроля и управления сложными объектами" (Туапсе, 1990р.); 2-й Всесоюзній конференції "Методы представления и обработки случайных сигналов и полей" (Харків,1991р.); науково-практичній конференції з питань перспектив розвитку м. Харкова "Харьков - XXI век" (Харків, 1993р.); науково-технічній конференції "Техника и физика электронных систем и устройств" (Суми, 1995р.); Міжнародній науково-практичній конференції "Проблемы и перспективы ресурсосбережения в жилищно-коммунальном хозяйстве" (Харків, 1995р.); регіональній виставці-ярмарку наукових ідей навчальних закладів 1-IV рівнів акредитації (Харків, 1998р.); 6-й Українській конференції з автоматичного керування "Автоматика 99" (Харків, 1999р.); 5-й Міжнародній конференції "Теория и техника передачи, приема и обработки информации" (Туапсе, 1999р.); регіональній виставці наукових ідей і розробок учених ВНЗів і науковців галузевих і академічних науково-дослідних організацій “Наука Харківщини - 2000” (Харків, 2000р.); XXV - XXX науково-технічних конференціях викладачів, аспірантів і співробітників ХДАМГ (Харків, 1990-2000), а також на інших конференціях та нарадах.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ І НАДІЙНОСТІ РОБОТИ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ (ПРОЕКТУВАННЯ, РЕКОНСТРУКЦІЯ Й ЕКСПЛУАТАЦІЯ)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок