Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛІТОЛОГІЯ І ЗОЛОТОНОСНІСТЬ ЧЕТВЕРТИННИХ АЛЮВІАЛЬНИХ ВІДКЛАДІВ БАСЕЙНУ РІЧОК ЧОРНИЙ І БІЛИЙ ЧЕРЕМОШ

ЛІТОЛОГІЯ І ЗОЛОТОНОСНІСТЬ ЧЕТВЕРТИННИХ АЛЮВІАЛЬНИХ ВІДКЛАДІВ БАСЕЙНУ РІЧОК ЧОРНИЙ І БІЛИЙ ЧЕРЕМОШ

Назва:
ЛІТОЛОГІЯ І ЗОЛОТОНОСНІСТЬ ЧЕТВЕРТИННИХ АЛЮВІАЛЬНИХ ВІДКЛАДІВ БАСЕЙНУ РІЧОК ЧОРНИЙ І БІЛИЙ ЧЕРЕМОШ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,55 KB
Завантажень:
64
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЧНИХ НАУК
Фігура Любов Андріївна
УДК 552.143+553.411.068.5 (477.8)
ЛІТОЛОГІЯ І ЗОЛОТОНОСНІСТЬ ЧЕТВЕРТИННИХ АЛЮВІАЛЬНИХ ВІДКЛАДІВ БАСЕЙНУ РІЧОК ЧОРНИЙ І БІЛИЙ ЧЕРЕМОШ
04.00.21 – літологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Київ-2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті геологічних наук НАН України
Науковий керівник
доктор геологічних наук, старший науковий співробітник
КОВАЛЬЧУК МИРОН СТЕПАНОВИЧ,
Інститут геологічних наук НАН України (м. Київ), провідний науковий співробітник.
Офіційні опоненти:
доктор геолого-мінералогічних наук, професор,
ХРУЩОВ ДМИТРО ПАВЛОВИЧ,
Інститут геологічних наук НАН України (м. Київ), старший науковий співробітник.
кандидат геологічних наук,
РАДКОВЕЦЬ НАТАЛІЯ ЯРОСЛАВІВНА,
Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України (м. Львів), науковий співробітник.
Захист відбудеться "21" травня 2008 р. о 10 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д .162.04 Інституту геологічних наук НАН України за адресою: 01601, м. Київ, вул. О.Гончара, 55-б.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту геологічних наук НАН України 01601, м. Київ, вул. О.Гончара, 55-б.
Автореферат розісланий "16"квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.С. Компанець


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дослідження процесів розсипоутворення в сучасних водостоках є одним з найбільш актуальних питань завдяки практичній спрямованості на зростання мінерально-сировинної бази України. В різні геологічні епохи золотовмісні комплекси тектонічними рухами виводилися на денну поверхню, розмивалися і постачали золото в алювіальні відклади. Окрім цього, в процесі розвитку річкових долин відбувалася мобілізація, перерозподіл та концентрація різноманітних з’єднань золота, що призводили до формування нагромаджень металу на різних рівнях. Дослідження золотоносності алювіальних відкладів пов’язане не лише з можливістю виявлення безпосередньо в них значних концентрацій металу, а й з точки зору інформації про металогенію площ денудації, корінні джерела та умови формування розсипів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконувалася в рамках держбюджетних тем відділу літології Інституту геологічних наук НАН України, зокрема “Особливості мобілізації і концентрації золота та міді в літогенетичних процесах осадових товщ України” (держ. реєстр. №0101U002746) та “Геолого-генетичні моделі концентрації золота, міді та срібла в осадових формаційних комплексах фанерозою України” (держ. реєстр. №0106U000459), виконавцем яких був дисертант.
Мета і завдання дослідження. Встановлення особливостей літологічної будови та золотоносності четвертинних алювіальних відкладів басейну річок Чорний та Білий Черемош.
Завдання дослідження: виявити літолого-мінералогічні особливості четвертинних алювіальних відкладів на підставі польових робіт і лабораторних досліджень; з’ясувати особливості розподілу золота в алювіальних відкладах в залежності від геолого-геоморфологічних та потамологічних факторів, а також гранулометричного та літолого-мінералогічного складу алювію; вивчити особливості гранулометрії, морфології, мікроморфології поверхні та хімічного складу золота з алювіальних відкладів, простежити їх трансформацію в екзогенних процесах та створити морфогенетичну класифікацію золота; проаналізувати золотоносність древніх стратиграфічних рівнів району дослідження та суміжних територій; відтворити умови формування річкової гідросітки та її золотоносності; розробити пошукові критерії; виділити ділянки для першочергової постановки пошуково-ревізійних робіт для виявлення коріних і розсипних рудопроявів золота.
Об‘єкт дослідження - сучасні алювіальні відклади басейну річок Чорний і Білий Черемош Українських Карпат, самородне золото.
Предмет дослідження - літологічні та мінералогічні особливості алювіальних відкладів басейну річок Чорний і Білий Черемош, типоморфізм, міграція, трансформація, концентрація та розсіювання золота.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: ЛІТОЛОГІЯ І ЗОЛОТОНОСНІСТЬ ЧЕТВЕРТИННИХ АЛЮВІАЛЬНИХ ВІДКЛАДІВ БАСЕЙНУ РІЧОК ЧОРНИЙ І БІЛИЙ ЧЕРЕМОШ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок