Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЛОГІСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В ЛАНЦЮГУ ПОСТАВОК

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЛОГІСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В ЛАНЦЮГУ ПОСТАВОК

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЛОГІСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В ЛАНЦЮГУ ПОСТАВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,29 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ХТЕЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
УДК 658.7:658.818
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЛОГІСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В ЛАНЦЮГУ ПОСТАВОК
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація та управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі маркетингу і логістики Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Чухрай Наталія Іванівна,
Національний університет “Львівська політехніка”,
професор кафедри маркетингу і логістики
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Окландер Михайло Анатолійович,
Одеський державний економічний університет, завідувач кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Смиричинський Валентин Васильович,
Тернопільський національний економічний університет, доцент кафедри державного і муніципального управління
Провідна установа: | Інститут економіки промисловості, відділ проблем економіки підприємств, Національна академія наук України, м. Донецьк
Захист відбудеться “31” січня 2007 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.052.03 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Ст. Бандери, 12, ІV корпус, ауд.209-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “27” грудня 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
д.е.н., професор Алєксєєв І.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі одним із визначальних чинників конкурентоспроможності підприємства стає налагодження ефективної системи обслуговування споживачів. Сьогодні підприємства, які конкурують виключно на підставі технічних характеристик товару, раніше чи пізніше опиняються у невигідній для себе ситуації порівняно з фірмами, які зміцнюють свою ринкову позицію, підвищуючи якість обслуговування товарів та покупців. У цьому процесі важлива роль належить ефективно організованому комплексному логістичному обслуговуванню, яке має впроваджуватися не лише на рівні окремого підприємства, але й бути процесом, який об’єднує усіх учасників ланцюга поставок.
На промислових ринках спостерігається зниження ролі товарів та їх технічних характеристик на користь таких чинників, як час і гнучкість поставки. Трактуючи якість та технічні характеристики товару як елементи “постійні”, тобто забезпечені виробником, приймаючи рішення про придбання, клієнти надають перевагу критеріям, які ґрунтуються на оцінці запропонованої послуги, а не тільки самого товару. Тому ефективними засобами конкурентоспроможності стають прискорення переміщення в ланцюзі поставок та гнучкість логістичної системи промислового підприємства.
У науковій та практичній економічній літературі питання обслуговування споживача відображено у працях таких зарубіжних вчених, як Ф. Котлер, М. Кристофер, Е. Мате, Д. Кемпні, В. Ларсон, В. Щепанкєвич, а також у роботах вітчизняних вчених: Є. Крикавського, О. Кузьміна, В. Николайчука, М. Окландера, Й Петровича, Ж. Поплавської, В.Смиричинського, К. Танькова, Л. Фролової, Н. Чухрай, які розглядають обслуговування споживача з позицій маркетингу, технічного обслуговування, логістики, консультування тощо. Проблематику ефективного управління матеріальним потоком на основі концепції ланцюга поставок висвітлено у роботах Д. Бауерсокса, М. Ліндерса, Е. Ніколса, Г. Пфоля, Д. Уотерса, Х. Фірина, Р. Хендфіла.
Водночас у працях згаданих науковців не повною мірою розкрито питання формування системи обслуговування, зокрема, логістичного, в ланцюгу поставок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЛОГІСТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В ЛАНЦЮГУ ПОСТАВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок