Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК РИНКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ

РОЗВИТОК РИНКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ

Назва:
РОЗВИТОК РИНКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,00 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ” УААН
ЯКОВЕНКО Валентин Петрович
УДК 631.173:339.13
РОЗВИТОК РИНКУ
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ
ТА ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ
Спеціальність 08.07.02 – економіка
сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН
ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Гліб Макарович,
Національний науковий центр “Інститут аграрної економіки” УААН,
заступник завідувача відділенням
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
ПЕРЕБИЙНІС Василь Іванович,
Полтавська державна аграрна академія,
зав. кафедрою менеджменту та права
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
КОНОНЕНКО Микола Павлович,
Національний науковий центр “Інститут аграрної економіки” УААН,
провідний науковий співробітник
Провідна установа: | Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України, м. Київ,
кафедра економіки аграрного сервісу
Захист дисертації відбудеться “ 5 “ жовтня 2004 року о 15 00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.350.01 в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал, кімн. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, 2-й поверх, кімн. 211.
Автореферат розісланий “3 “ вересня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Пулім В.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Реформування агропромислового комплексу, зміна відносин власності на основні засоби виробництва вимагають уточнення пріоритетів розвитку ринку сільськогосподарської техніки і техніко-технологічних послуг, системи інженерно-технічного забезпечення, удосконалення її структури, а також взаємовідносин між виробниками технічних засобів, постачальниками, сервісними підприємствами, споживачами машин і послуг, що визначало актуальність таких досліджень.
Теоретичні і практичні аспекти проблеми організації інженерно-технічного забезпечення сільськогосподарського виробництва в умовах його реформування та адаптації до ринкових засад господарювання розглядаються в працях Я.К. Білоуська, В.Г. Більського, Є.А. Бузовського, П.І. Гайдуцького, В.А. Горемикіна, Я.С. Гукова, А.А. Демка, П.А. Денисенка, М.В. Зубця, Ю.О. Конкіна, М.П. Кононенка, В.І. Кравчука, Г.А. Лісовського, М.Г. Лобаса, М.Й. Малика, І.П. Масла, М. Молодика, П.О. Мосіюка, Г.М. Підлісецького, В.О. Питулька, Л.В. Погорілого, І.Г. Тивоненка, П.Т. Саблука, В.П. Ситника, С.С. Черепанова, А.В. Шпилька та інших вчених і практиків. Вагомість отриманих ними наукових і практичних результатів в удосконаленні інженерно-технічного обслуговування агропромислового виробництва незаперечна, особливо при розгляді питань організації окремих ланок ринкової системи матеріально-технічного забезпечення. Проте, і на сьогодні залишаються недостатньо розкритими питання, пов’язані з дослідженням проблеми в цілому, як єдиної взаємопов’язаної системи техніко-технологічного забезпечення сільського господарства.
Трансформація майнових відносин у сільському господарстві, реструктуризація КСП, поява конкретного власника основних засобів виробництва, в тому числі землі, машин і обладнання, ремонтно-обслуговуючої бази вимагає вирішення ряду теоретичних і практичних питань, спрямованих на розвиток ринку технічного забезпечення сільськогосподарського виробництва, удосконалення його структури, взаємовідносин між виробниками технічних засобів, постачальницькими, техсервісними та машинно-технологічними обслуговуючими формуваннями і покупцями машин та послуг. Невирішеність цих питань та проблем з концентрації капіталу для створення, виробництва, придбання і використання сільськогосподарських машин, обладнання і устаткування, недостатні темпи реформування структур технічного і технологічного забезпечення АПК стали вирішальними при виборі теми досліджень та кола питань, яким присвячена дисертаційна робота.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: РОЗВИТОК РИНКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок