Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ТІОТРИАЗОЛІНУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ПІЄЛОНЕФРИТ

КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ТІОТРИАЗОЛІНУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ПІЄЛОНЕФРИТ

Назва:
КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ТІОТРИАЗОЛІНУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ПІЄЛОНЕФРИТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,28 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство Охорони зДОРОВ`Я УКРАЇНИ
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Подсевахіна Світлана Леонтіївна
УДК 616.61-002.3-036.
12-085+615.31:547.792
КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ТІОТРИАЗОЛІНУ
В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА
ХРОНІЧНИЙ ПІЄЛОНЕФРИТ
14.01.02 - внутрішні хвороби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Запоріжжя - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькому державному медичному університеті МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Візір Вадим Анатолійович,
Запорізький державний медичний університет,
завідувач кафедри госпітальної терапії №1.
Офіційні опоненти:
- Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Дейнега Володимир Григорович, Запорізький державний інститут удосконалення лікарів, завідувач кафедри терапії №1;
- Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Швед Микола Іванович, Тернопільська державна медична академія ім. І.Я.Горбачевського, завідувач кафедри факультетської терапії.
Провідна установа:
Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України, кафедра госпітальної терапії - І і професійної патології.
Захист відбудеться " 6 " вересня 2000р. о "13" годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 17.600.02 в Запорізькому державному медичному університеті за адресою: 69035, м. Запоріжжя, пр. Маяковського, 26, ауд. №4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Запорізького державного медичного університету (69035, м. Запоріжжя, пр. Маяковського, 26).
Автореферат розісланий " 5 " серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор Волошин М.А.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Хронічний пієлонефрит – неспецифічне інфекційно-запальне захворювання нирок з переважним ураженням тубуло-інтерстиціальної тканини, обов‘язковим втягненням в патологічний процес чашечково-мискової системи з наступним залученням кровоносних судин і загибеллю паренхіми нирок (Пиріг Л.А., Дядик О.І., Семідоцька Ж.Д. та ін., 1995; Калугина Г.В., Клушанцева М.С., Шехаб Л.Ф., 1996; Wing D.A., 1998).
За даними ВООЗ серед різних захворювань нирок пієлонефрит займає перше місце. Він вражає молодих людей в активному творчому віці і призводить до стійкої втрати працездатності (Шпигель А.Н., 1991; Пиріг Л.А., 1995; Wing D.A., 1998). У структурі інвалідності внаслідок захворювання нирок хронічний пієлонефрит у різні роки складав 38,6-41,7%. Не менш значні втрати працездатності внаслідок частих загострень пієлонефриту (Калугина Г.В. и соавт., 1996; Wing D.A., 1998). Втрата працездатності, порушення функції нирок з розвитком уремії викликає необхідність проведення гемодіалізу або алотрансплантації нирки, що визначає соціально-економічний та медичний аспекти необхідності вдосконалювати методи лікування цієї патології. Не дивлячись на застосування комплексу методів дослідження в умовах стаціонару, діагностичні помилки становлять нерідко 25–30%, а при амбулаторному обстеженні вони сягають 60–75%. Видужання хворих на хронічний пієлонефрит зустрічається дуже рідко, а стійка ремісія спостерігається у 11-63% пацієнтів (Шпигель А.Н., 1991; Wing D.A., 1998). Навіть незважаючи на відновлення гемо- і уродинаміки та проведення антибактеріальної терапії поряд з численними засобами патогенетичного лікування не завжди сприяють настанню клінічного ефекту. Тому пошук шляхів підвищення ефективності патогенетичної терапії хворих на хронічний пієлонефрит – центральна проблема і мета клінічної нефрології.
В останні роки в розвитку і прогресуванні захворювання велике значення надають стану захисних імунологічних механізмів, а також гемореологічних порушень у прогресуванні даної патології. Отримані дані сприяли розширенню уявлення про патогенез пієлонефриту і стали обгрунтуванням для розробки нових підходів до лікування хронічного пієлонефриту. Поліетіологічність даної недуги, складність та багатоступінчатість патогенезу захворювання, а також втягування в патологічний процес багатьох систем гомеостазу організму визначають обгрунтованість комплексного лікування хронічного пієлонефриту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ТІОТРИАЗОЛІНУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ПІЄЛОНЕФРИТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок