Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ ПРИ СИЛОВИХ І ТЕМПЕРАТУРНИХ ВПЛИВАХ

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ ПРИ СИЛОВИХ І ТЕМПЕРАТУРНИХ ВПЛИВАХ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ ПРИ СИЛОВИХ І ТЕМПЕРАТУРНИХ ВПЛИВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,71 KB
Завантажень:
372
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
БЕРЕСТЯНСЬКА СВІТЛАНА ЮРІЇВНА
УДК 624.073:624.012.44:624.042.5
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ ПРИ СИЛОВИХ І ТЕМПЕРАТУРНИХ ВПЛИВАХ
05.23.01 будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельної механіки та гідравліки Української державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник:
- доктор технічних наук, професор
Чихладзе Елгуджа Давидович, завідувач кафедри будівельної механіки та гідравліки Української державної академії залізничного транспорту.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Яременко Олександр Федорович, завідувач кафедри будівельної механіки Одеської державної академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України;
кандидат технічних наук, доцент
Стельмах Олег Адамович, заступник начальника кафедри пожежної профілактики Академії пожежної безпеки України Міністерства внутрішніх справ України.
Провідна установа:
Харківська державна академія міського господарства, кафедра будівельних конструкцій, Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться ____18.02__ 2003 р. о ___1500_ год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури (61002, м. Харків, вул. Сумська,40).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська,40.
Автореферат розісланий _______10.01_____ 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 64.056.04,
канд. техн. наук, доцент Ємельяненко М.Г.
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Застосування сталебетонних конструкцій дозволяє значно поліпшити показники матеріалоємності, вартості та трудоємності будівництва, що досягається завдяки багатофункціональному використанню сталевого листа: застосування як складової частини опалубки, закладних деталей; об’єднання функції робочої арматури із захисними та ізоляційними функціями; компактне розміщення біля зовнішньої кромки згинального елемента; спроможність сталевого листа сприймати розтягуючі зусилля одночасно за всіма напрямками. Найбільший ефект від зовнішнього армування досягається в згинальних за двома напрямками плитах перекрить та покрить будівель та споруд. Плоский сталевий лист працює в умовах двохосьового розтягування, завдяки чому підвищується жорсткість та несуча спроможність сталебетонної плити у порівнянні з залізобетонною плитою при одному і тому ж витрачанні металу.
Впровадження згинальних за двома напрямками сталебетонних плит утруднено у зв’язку з недостатнім розробленням методів розрахунку та проектування особливо з урахуванням високоінтенсивних температурних впливів. Конструкція має відповідати не тільки вимогам міцності, жорсткості та тріщиностійкості, але і вимогам протипожежної безпеки.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконана в рамках наукових тем: “Розробка теорії і методів розрахунку сталебетонних конструкцій” реєстраційний номер 0196U000644, особистий внесок – участь у розробці алгоритму і числові розрахунки; “Теорія напружено-деформованого і граничного станів сталебетонних плит при впливі інтенсивних теплових потоків” реєстраційний номер 0199U003103, особистий внесок – участь у дослідженнях напружено-деформованого стану і розрахунок межі вогнестійкості сталебетонних плит.
Метою роботи є розробка математичного апарата для розрахунку напружено-деформованого стану сталебетонних плит на силові і температурні впливи.
Задачі досліджень. Для досягнення поставленої в роботі мети були визначені такі задачі:
1. Розробити математичний апарат для розрахунку плит із зовнішнім листовим армуванням з урахуванням особливостей деформування сталевого листа і бетону в умовах плоского напруженого стану під впливом навантаження і температури.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ ПРИ СИЛОВИХ І ТЕМПЕРАТУРНИХ ВПЛИВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок