Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання маркетингової стратегії підприємства (НА ПРИКЛАДІ продукції виробничо-технічного призначення)

Моделювання маркетингової стратегії підприємства (НА ПРИКЛАДІ продукції виробничо-технічного призначення)

Назва:
Моделювання маркетингової стратегії підприємства (НА ПРИКЛАДІ продукції виробничо-технічного призначення)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,64 KB
Завантажень:
389
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Харківський національний економічний університет
Лідовський Юрій Анатолійович
УДК 339.138:330.46
Моделювання маркетингової стратегії підприємства
(НА ПРИКЛАДІ продукції виробничо-технічного призначення)
Спеціальність 08.03.02 – економіко – математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кизим Микола Олександрович,
Харківський національний економічний університет,
завідувач лабораторії наукових досліджень
соціально-економічних проблем суспільства
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Клебанова Тамара Семенівна,
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри економічної кібернетики
кандидат економічних наук, доцент
Іванов Сергій Миколайович,
Донецький національний університет,
доцент кафедри математики і математичних методів
в економіці
Провідна установа: Дніпропетровський національний університет,
кафедра економічної кібернетики
Міністерство освіти і науки України, м. Дніпропетровськ
Захист дисертації відбудеться „19” травня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр К64.055.02 у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, 1-а.
Автореферат розісланий „15” квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Красноносова О.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стійке функціонування і розвиток підприємств і організацій будь-якої країни світу визначається конкурентноздатністю їхньої продукції і послуг, що надаються. Разом з тим чималу роль у процесі завоювання тим або іншим підприємством чи організацією товарних ринків відіграє уміння їх менеджерів визначати і сегментувати потреби покупців, вибирати цільові ринки позиціонування продукції і розробляти маркетинговий комплекс просування продукції в ці сегменти ринку.
Однак практика діяльності підприємств і організацій в Україні свідчить про те, що у своїй більшості менеджери не мають таких навичок. Це обумовлено як рівнем підготовки і перепідготовки управлінських кадрів, так і нерозв'язаністю цілого ряду теоретичних задач в області стратегічного маркетингу.
Різні аспекти маркетингової стратегії підприємств досліджувалися вітчизняними й закордонними вченими: Ж.-Ж. Ламбеном, П. Дойлем, Д. Джоббером, С. Діббом, С.М. Івановим, А. Г. Костеріним, М. О. Кизимом, Т. С. Клебановою, С. М. Івановим, П. С. Зав'яловим, А. В. Зозулєвим, Л. С. Шевченко та іншими. Разом з тим ще й дотепер цілісної взаємопов'язаної комплексної теорії вибору маркетингової стратегії підприємства в науковій літературі не запропоновано. Багато елементів маркетингового комплексу не мають під собою теоретичного обґрунтування. Сама процедура вибору маркетингової стратегії підприємства слабко формалізована, економіко-математичні методи використовуються досить рідко, а якщо і застосовуються, то не завжди обґрунтовано й у відриві від загального маркетингового комплексу.
У зв'язку з вищевикладеним тема даної роботи, у якій розглядається науково-практична задача моделювання маркетингової стратегії підприємства на ринках продукції виробничо-технічного призначення, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Дисертаційне дослідження виконувалося згідно плану наукових досліджень Харківського національного університету ім. В. М. Каразіна з 2002 по 2003 рік в рамках державної бюджетної науково-дослідної теми: “Моделювання адаптивного механізму розвитку соціально-економічних систем” (№ ГР 001020000355).
Мета і задачі дослідження. Ціль роботи полягає у розробці комплексу економіко-математичних моделей обґрунтування і вибору маркетингової стратегії підприємства на ринках продукції виробничо-технічного призначення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Моделювання маркетингової стратегії підприємства (НА ПРИКЛАДІ продукції виробничо-технічного призначення)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок