Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Формування організаційно-економічного механізму створення стратегічного потенціалу підприємств легкої промисловості

Формування організаційно-економічного механізму створення стратегічного потенціалу підприємств легкої промисловості

Назва:
Формування організаційно-економічного механізму створення стратегічного потенціалу підприємств легкої промисловості
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,09 KB
Завантажень:
505
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
РОМАНОВСЬКА ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
УДК 658.012.23
Формування організаційно-економічного механізму
створення стратегічного потенціалу
підприємств легкої промисловості
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Калінеску Тетяна Василівна,
Східноукраїнський національний
університеті імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою оподаткування.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Червова Лідія Георгіївна, Інститут економіки промисловості Національної академії наук України, завідуюча відділом проблем управління виробництвом (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Ветрова Наталія Мусіївна, Національна академія природоохоронного та курортного будівництва Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою економіки підприємства (м. Сімферополь).
Провідна установа – Харківський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки, організації та планування діяльності підприємства (м. Харків).
Захист відбудеться 1 червня 2006 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Луганськ–34,
кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Луганськ – 34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 27 квітня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Завершення структурної перебудови промисловості, розвиток її пріоритетних галузей, захист власного товаровиробника є відповідальним етапом при переході до ринкових умов господарювання. За цих умов підприємство виступає провідним суб’єктом господарювання, і для зміцнення конкурентних позицій йому не обійтися без якісних стратегій розвитку. Реалізація різноманітних стратегій можлива за умов якісного та логічного стратегічного управління. Максимально повну реалізацію потенційних можливостей підприємства в умовах обмеженості ресурсної бази можливо забезпечити при використанні в його діяльності стратегічного потенціалу, який є основою розробки будь-яких стратегій. Особливого значення при дослідженні стратегічного потенціалу набуває аналіз інструментів його створення, яким і виступає організаційно-економічний механізм.
Аналіз наукової літератури, яка присвячена формуванню організаційно-економічного механізму, показав, що такий механізм щодо створення стратегічного потенціалу підприємства, як у теоретичному, так і в практичному аспектах не розглядався. Тому вирішення такого завдання дозволить здійснювати стратегічне управління з максимальним врахуванням внутрішніх можливостей підприємства. Це зумовлює актуальність досліджень, спрямованих на вирішення науково-практичного завдання з визначення ролі стратегічного потенціалу в стратегічному управлінні та формування інструменту його створення. Доцільність дослідження підприємств легкої промисловості зумовлена їх значним потенціалом і досить високою питомою вагою його в промисловості країни. Але такий аспект діяльності підприємств легкої промисловості, як стратегічний потенціал, практично ще не розглядався.
Необхідність теоретичного обґрунтування й розробки практичних рекомендацій щодо формування організаційно-економічного механізму створення стратегічного потенціалу підприємств легкої промисловості зумовила вибір теми дисертаційної роботи та її актуальність.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Формування організаційно-економічного механізму створення стратегічного потенціалу підприємств легкої промисловості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок