Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ПАЛИВОПОДАЧІ СУДНОВИХ МАЛООБЕРТОВИХ ДИЗЕЛІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ПАЛИВОПОДАЧІ СУДНОВИХ МАЛООБЕРТОВИХ ДИЗЕЛІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ПАЛИВОПОДАЧІ СУДНОВИХ МАЛООБЕРТОВИХ ДИЗЕЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,41 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ
Л А Р Б І М О Х А М М Е Д
УДК 621.436-74.03.501.1
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ПАЛИВОПОДАЧІ
СУДНОВИХ МАЛООБЕРТОВИХ ДИЗЕЛІВ
Спеціальність 05.08.05 – Суднові енергетичні установки
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному морському університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Івановський Валерій Георгійович,
Одеський національний морський університет,
завідувач кафедри “Суднові енергетичні
установки і технічна експлуатація”.
Офіційні опоненти:
– доктор технічних наук, професор Ханмамедов Сергій Альбертович, Одеська національна морська академія, завідувач кафедри “Суднові енергетичні установки”;
– кандидат технічних наук, доцент Челабчі Віктор Миколайович, Одеський національний морський університет, професор кафедри “Технічна кібернетика”.
Провідна установа – Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова Містерства освіти і науки України, м. Миколаїв.
Захист дисертації відбудеться “ 16 ” червня 2005 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.106.01 в Одеській національній морській академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, корп. 1, зал засідання вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Одеської національної морської академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, корп. 2.
Автореферат розісланий “ 13 ” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 41.106.01,
доктор технічних наук,
професор В.А. Голіков


Загальна характеристика роботи
Економічні та експлуатаційні переваги дизелів перед іншими типами теплових двигунів стали причиною їхнього широкого розповсюдження на морських і річкових суднах. Так, наприклад, на торговельних, рибопромислових і пасажирських суднах Алжиру встановлені тільки дизельні двигуни і у перспективі цей тип суднової силової установки також буде основним.
У справі розвитку світового суднового дизелебудування в наш час поставлені конкретні технічні задачі: підвищення надійності і терміну служби дизелів, розробки питань теорії, конструкції та технології ремонту і обслуговування з метою підвищення енергетичних і економічних показників дизелів. У такому комплексі проблем особливо важливою є проблема підвищення паливної економічності дизелів у всьому діапазоні експлуатаційних режимів і підвищення міжремонтних і загальних термінів служби вузлів паливної апаратури.
Комплексне і ефективне вирішення цих задач приводить до необхідності розвитку експериментальних і теоретичних досліджень, удосконалення розрахункових методів, значення яких зростає у зв’язку із застосуванням сучасної контрольно-вимірювальної апаратури та використанням сучасних персональних ЕОМ.
Актуальність теми. Суднові енергетичні установки сучасних морських суден комплектуються дизелями нового покоління, які мають високу паливну економічність. Одним з основних шляхів підвищення їх економічності є удосконалення технічної експлуатації паливних систем високого тиску. Питанням дослідження й удосконалення систем паливоподачі присвячено багато робіт вітчизняних і зарубіжних вчених. Однак у цих роботах не враховується специфіка і особливості конструкцій нових перспективних суднових систем паливоподачі з паливними насосами високого тиску (ПНВТ), які мають додаткову прецизійну пару, а саме: “втулка плунжера – корпус всмоктувального клапана”. Недостатньо вивчені гідродинамічні процеси, які відбуваються у цих системах, а також вплив їх конструктивних і експлуатаційних параметрів на процес вприскування палива та робочий процес дизеля.
Таким чином, комплексне дослідження даної системи подачі палива і вирішення задач її подальшого удосконалення актуальні для сучасного дизелебудування і експлуатації транспортного та рибопромислового флотів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Напрямок досліджень, отримані наукові і практичні результати відповідають програмам та планам науково – технічних робіт, направлених на розвиток народного господарства України – цільовій комплексній програмі розвитку транспортного комплексу України “Транспорт”, пріоритетному напрямку науково-дослідних програм Міністерства освіти України “Енергоресурси та енергозбереження”, а також з пріоритетними напрямками розвитку техніки і використання ЕОМ у проектуванні та виробництві у відповідності з науковими програмами Міністерства Транспорту Алжиру і Алжирського Морського інституту м.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ПАЛИВОПОДАЧІ СУДНОВИХ МАЛООБЕРТОВИХ ДИЗЕЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок