Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ В ПРОЦЕСІ ІНТЕГРАЦІЇ

УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ В ПРОЦЕСІ ІНТЕГРАЦІЇ

Назва:
УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ В ПРОЦЕСІ ІНТЕГРАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,79 KB
Завантажень:
453
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Шестопалов Борис Борисович
УДК 664:347.435
УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ В ПРОЦЕСІ ІНТЕГРАЦІЇ
08.06.01 – економіка, організація та управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькому Національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Нестеренко Жанна Кирилівна,
Запорізький національний
технічний університет,
завідувач кафедри фінансів і
банківської справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Поляков Олександр Максимович,
Національний університет харчових технологій,
професор кафедри менеджменту (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент
Васільєва Леся Миколаївна,
Дніпропетровський державний аграрний університет,
доцент кафедри обліку і аудиту (м. Дніпропетровськ)
 
Провідна установа – Рада по вивченню продуктивних сил України, відділ проблем розвитку і розміщення харчової та переробної промисловості, м. Київ
Захист відбудеться 15 червня 2006р. о 1400 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.058.01 в Національному університеті харчових технологій за адресою: 01003, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01003, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий 27 квітня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Марченко В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ступінь впливу ризику, якому піддаються підприємства в процесі своєї діяльності, залежить від численних факторів зовнішнього та внутрішнього середовища. Підвищена вірогідність виникнення ризиків для підприємств борошномельної та хлібопекарської промисловості пов’язана із залежністю від сільськогосподарського виробника та специфікою роботи цих підприємств, стратегічною значимістю продукції, що виробляється, у загальній системі продовольчої безпеки держави. Ризики негативно впливають на результати діяльності підприємств. Зниження обсягів виробництва підприємств борошномельної та хлібопекарської промисловості пов’язано з погіршенням забезпечення підприємств сировиною, збільшенням цін на зерно, нестачею грошових коштів, що зумовлено ризиковим характером виробництва зерна, критичним станом сільськогосподарських товаровиробників, збільшенням частки посередників на ринку зерна.
Ефективний розвиток економіки в умовах розвитку ринкових відносин в Україні неможливий без активізації інтеграційних процесів, створення корпоративних структур, обрання найефективніших джерел фінансування. Визначним напрямом аграрної політики України в контексті європейської інтеграції та вступу до СОТ є нарощування виробничого потенціалу аграрного сектора економіки держави. Тенденції останніх років свідчать, що до теперішнього часу не вирішено проблему забезпечення сталості зерновиробництва, задоволення загальнодержавних проблем, забезпечення високого рівня конкурентоспроможності та прибутковості борошномельної та хлібопекарської промисловості.
Питання формування управління ризиками виробничих підприємств у процесі інтеграції завжди були в полі зору науковців, спеціалістів та практиків і дістала належне відображення в наукових працях багатьох вітчизняних та зарубіжних вчених-економістів. Найважливіші розробки мають О. Альгин, І. Балабанов, Н. Березанська, І. Бланк, В. Боков, І. Бузько, В. Вітлінський, В. Глущенко, П. Грабовий, В. Гранатуров, М. Грачова, П. Забелін, М. Лапуста, Д. Морозов, О. Шевчук, Л. Шаршукова, В. Федцов, Н. Хохлов та ін.
Практичні аспекти теорії ризику розглянуті в роботах С. Ілляшенка, Г. Клейнера, Дж. Неймана, О. Моргенштерна, А. Камінського. Проте однозначного визначення змісту ризику немає, що приводить до різноманітних рекомендацій щодо попередження їхнього виникнення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ В ПРОЦЕСІ ІНТЕГРАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок