Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕНЕРАЛІЗОВАНИЙ ПАРОДОНТИТ З ВИКОРИСТАННЯМ ГІНГІВОСТЕОПЛАСТИКИ ТА ПОЛІПЕПТИДНИХ ПРЕПАРАТІВ

ОПТИМІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕНЕРАЛІЗОВАНИЙ ПАРОДОНТИТ З ВИКОРИСТАННЯМ ГІНГІВОСТЕОПЛАСТИКИ ТА ПОЛІПЕПТИДНИХ ПРЕПАРАТІВ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕНЕРАЛІЗОВАНИЙ ПАРОДОНТИТ З ВИКОРИСТАННЯМ ГІНГІВОСТЕОПЛАСТИКИ ТА ПОЛІПЕПТИДНИХ ПРЕПАРАТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,53 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Генералізований пародонтит є однією з центральних проблем сучасно
ї cтоматології


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ВИЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД УКРАЇНИ“
УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ”
БУСЛО АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 616.314.18-002.4-089.843-085.36
ОПТИМІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕНЕРАЛІЗОВАНИЙ ПАРОДОНТИТ З ВИКОРИСТАННЯМ ГІНГІВОСТЕОПЛАСТИКИ ТА ПОЛІПЕПТИДНИХ ПРЕПАРАТІВ
14.01.22 - стоматологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
 
Полтава - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вищому державному навчальному закладі України “Українська медична стоматологічна академія” МОЗ України, м. Полтава.
Науковий керівник:доктор медичних наук,професор Силенко Юрій Іванович,
Вищий державний навчальний заклад України “Українська медична стоматологічна академія” МОЗ України, м.Полтава, професор кафедри пропедевтики ортопедичної стоматології.
Офіційні опоненти:
- доктор медичних наук, професор Ярова Світлана Павлівна, Донецький національний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України, завідувачка кафедри загальної стоматології факультету інтернатури і ПДО;
- доктор медичних наук, професор Борисенко Анатолій Васильович, Національний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця МОЗ України, м. Київ, завідувач кафедри терапевтичної стоматології.
Захист відбудеться “18 ” грудня 2007 року о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.601.01 при Вищому державному навчальному закладі України “Українська медична стоматологічна академія” МОЗ України (36024, м Полтава, вул. Шевченка,23).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вищого державного навчального закладу України “Українська медична стоматологічна академія” за адресою: 36024, м. Полтава, вул. Шевченка,23.
Автореферат розісланий “16 ” листопада 2007 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор медичних наук, професор Т.О. Дев’яткіна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Генералізований пародонтит - одна з актуальних проблем сучасної cтоматології, медична і соціальна гострота якої обумовлена наявністю патологічного процесу в пародонті та ослабленням функції зубощелепного апарату, а отже, порушенням травлення, обмінних процесів, інфікуванням і сенсибілізацією організму, небезпекою утворення джерела хроніосепсису і нервово-психічними розладами, що призводять до зниження працездатності.
Згідно з численними епідеміологічними дослідженнями, поширеність генералізованого пародонтиту залежно від регіону та віку обстежених сягає 40 - 100% (Т.В. Кулаженко, 1985; А.И. Грудянов и др., 1985,1989; К.Н. Косенко, 1994). Здійснений низкою дослідників аналіз захворюваності свідчить про постійне зростання його частоти. В Україні тільки за період із 1965 по 1980 роки приріст кількості хворих склав 129 % (Г.Н. Варава, В.А. Лабунець, 1985). Гостроту цієї проблеми важко переоцінити, тим більше, що втрата зубів унаслідок пародонтиту в 4-5 разів більша, ніж унаслідок карієсу та його ускладнень (О.М. Мохорт, 1999).
Серед механізмів патогенезу пародонтиту переважають порушення мікроциркуляції, дисбаланс імунної системи організму та порушення стану антиоксидантної системи, що призводить до порушення трофіки пародонта, активації вільнорадикальних процесів у тканинах і деструкції альвеолярної кістки (А.В. Борисенко, 1992; Ю.І. Силенко, 1999).
У комплексному лікуванні генералізованого пародонтиту хірургічні методи відіграють провідну роль. Вони дозволяють ліквідувати пародонтальні кишені, усунути запальні явища в пародонті й тим самим досягти тривалої стабілізації запального процесу. Останнім часом най- ефективнішими серед них за ІІ-ІІІ ступенів хронічного генералізованого пародонтиту вважаються клаптеві операції з використанням остеопластичних матеріалів (гінгівостеопластика). Остеопластичні матеріали вводяться в кісткові дефекти з метою стимуляції репаративного остеогенезу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕНЕРАЛІЗОВАНИЙ ПАРОДОНТИТ З ВИКОРИСТАННЯМ ГІНГІВОСТЕОПЛАСТИКИ ТА ПОЛІПЕПТИДНИХ ПРЕПАРАТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок