Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СУЧАСНІ ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ КРЕДИТНИМИ ІНСТИТУТАМИ ПРИВАТНИХ СПОЖИВАЧІВ (на прикладі застосування електронних комунікаційних систем у ФРН)

СУЧАСНІ ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ КРЕДИТНИМИ ІНСТИТУТАМИ ПРИВАТНИХ СПОЖИВАЧІВ (на прикладі застосування електронних комунікаційних систем у ФРН)

Назва:
СУЧАСНІ ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ КРЕДИТНИМИ ІНСТИТУТАМИ ПРИВАТНИХ СПОЖИВАЧІВ (на прикладі застосування електронних комунікаційних систем у ФРН)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,10 KB
Завантажень:
337
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
КЛАУС ОСТРІНГЕР
УДК 336.77:330.567.22:621.39(430)
СУЧАСНІ ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ
КРЕДИТНИМИ ІНСТИТУТАМИ ПРИВАТНИХ СПОЖИВАЧІВ
(на прикладі застосування електронних комунікаційних систем у ФРН)
Спеціальність 08.02.03 - організація управління, планування і
регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Сікора Веніамін Дмитрович,
Центр соціально-економічного
прогнозування, головний дослідник
Офіційні опоненти - доктор економічних наук, професор
Тимчук Микола Федорович,
Інститут муніципального
менеджменту і бізнесу, ректор
- кандидат економічних наук
Лисенков Юрій Михайлович,
Ощадний банк України, начальник
управління операцій на фондовому ринку
 
Провідна установа - Київський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра міжнародного менеджменту, м. Київ
Захист відбудеться 22 червня 2000 року о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.02 в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58, к. 10.
Автореферат розісланий 20 травня 2000 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Мазуренко В.П.
Загальна характеристика Роботи
Актуальність дослідження і ступінь розробки тематики дисертації.
У 90-х роках ХХ століття інформаційна і технологічна революції у світовій економіці внесли значні зміни в технології взаємодії банківських установ та їх клієнтів. В Німеччині використання новітнього техніко-організаційного інструментарію у вигляді карток, пристроїв, телефонів, комп'ютерних систем та Інтернету привело до нагромадження значного практико-методологічного матеріалу; існує певний доробок у його описі, поясненні і формуванні теоретичних підходів.
Вивчення досвіду ФРН, яка має широку мережу кредитно-банківських інституцій, є актуальним і корисним для вірогідних наукових висновків щодо впровадження електронних засобів у банківській сфері. Особливо актуальним слід вважати такий напрям вибраного дослідження, як вивчення обслуговування і самообслуговування з погляду кредитних інститутів і споживачів-клієнтів.
Управління системою: кредитні банки – клієнти–споживачі зазнає дедалі більших змін під впливом впровадження електронних засобів комунікації та інформації - від пластикових карт до новітніх форм Інтернету, підносить організацію взаємодії банківсько-кредитних інститутів і споживачів їх послуг на новий рівень ефективності та якості, поліпшує економічні показники діяльності цих установ. Враховуючи, що електронні банківські послуги є частиною ще ширшої сфери управління електронною комерцією і бізнесом, з'являються можливості для одержання висновків щодо організації регулювання сучасною світовою сферою банківського обслуговування - електронної комерції та бізнесу. Це є підставою для подальших висновків про організацію регулювання глобальними фінансами, що є першорядною проблемою сучасного світового розвитку.
Вибір автором предметом дослідження саме розвиток електронних послуг кредитних інститутів Німеччини є, безсумнівно, важливим і корисним для України. За умов становлення організаційних, управлінських і регулятивних основ фінансово-банківської системи України, заснованої на ринкових засадах, важливо знати, враховувати і конструктивно використовувати досвід розвинених країн, зокрема в організації регулювання процесами розвитку, взаємодії і співробітництва кредитних інституцій та їх споживачів-клієнтів.
Проблеми банківського обслуговування досліджуються у працях зарубіжних вчених А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СУЧАСНІ ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ КРЕДИТНИМИ ІНСТИТУТАМИ ПРИВАТНИХ СПОЖИВАЧІВ (на прикладі застосування електронних комунікаційних систем у ФРН)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок