Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЖНАРОДНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ВІДНОСИН В ЄВРОПІ

МІЖНАРОДНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ВІДНОСИН В ЄВРОПІ

Назва:
МІЖНАРОДНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ВІДНОСИН В ЄВРОПІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,69 KB
Завантажень:
310
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ЛОБОДА КСЕНІЯ СЕРГІЇВНА
УДК 341.231.14
МІЖНАРОДНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ
СОЦІАЛЬНИХ ВІДНОСИН В ЄВРОПІ
Спеціальність: 12.00.11 – міжнародне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
МИЦИК Всеволод Всеволодович,
Інститут міжнародних відносин
Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
професор кафедри міжнародного права
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
БАЙМУРАТОВ Михайло Олександрович,
Маріупольський державний гуманітарний університет,
завідувач кафедри правознавства
кандидат юридичних наук, доцент
ХОРОЛЬСЬКИЙ Роберт Борисович,
Національна юридична академія України
ім. Ярослава Мудрого Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри міжнародного права
 
Захист відбудеться “17” березня 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .001.10 в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01017, м. Київ, вул. Володимирська, 58, к. 10.
Автореферат розіслано “_15_” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.М. Гнатовський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Європейська інтеграція стала визначальним чинником розвитку країн континенту у другій половині ХХ – на початку ХХІ століття. В процесі об’єднання цих держав було знайдено та використано цілу низку принципово нових механізмів та методів, спрямованих на вирішення економічних, політичних та інших проблем, пов’язаних з їх відновленням після Другої світової війни. Серед цих проблем найбільш складною виявилася соціальна сфера, яка найбільше зачіпає життя людини та її добробут. І не випадково, що ці питання лише порівняно нещодавно стали предметом активного співробітництва європейських держав спочатку в рамках регіональних міжнародних організацій. Значні успіхи в співробітництві держав у соціально-економічній сфері демонструє Європейський Союз; захист соціальних прав людини є пріоритетом Ради Європи. Важливість аналізу здобутків цих європейських інституцій у соціальній сфері підкреслюється ще й тим, що вони щільно взаємодіють між собою з відповідної проблематики.
Все це обумовлює актуальність міжнародно-правового регулювання соціальних відносин в Європі, тим більше, що ця проблематика ще недостатньо висвітлена у вітчизняній науці міжнародного права.
Окремі аспекти цієї тематики, зокрема питання історичного розвитку ідеї Європи як сукупності правових держав, сучасного змісту європейського права, права Європейського Союзу, правової діяльності Ради Європи досліджувалися у працях М.М. Антонович, М.В. Буроменського, В.Г. Буткевича, М.М. Гнатовського, О.І. Головко, В.Н. Денисова, А.І. Дмитрієва, Л.Г. Заблоцької, О.В. Задорожнього, В.Є. Мармазова, В.І. Муравйова, В.В. Мицика, В.Ф. Опришка, А.В. Омельченка, А.В. Пашкова, І.С. Піляєва, О.В. Скрипнюка, Н.С. Сидоренко, А.С. Фастовець, С.В. Шевчука тощо.
Питанням європейського права та реалізації соціальної політики в європейських інституціях присвячені праці дослідників з пострадянських держав, а саме Е.М. Амєтістова, В.В. Безбаха, С.А. Горшкової, Л.М. Ентіна, Ю.Д. Ільїна, А.Я. Капустіна, C.Ю. Кашкіна, В.А. Карташкіна, І.Я. Кисельова, І.І. Лукашука, Е.А. Лукашової, В.К. Пучинського, Б.Н. Топорніна, А.Х. Саїдова, Є.Т. Усенка.
Великий інтерес до соціальних питань спостерігається в роботах зарубіжних фахівців, зокрема М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МІЖНАРОДНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ВІДНОСИН В ЄВРОПІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок