Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ХОЛОДНОГО КОМБІНОВАНОГО ВИДАВЛЮВАННЯ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ ДЕФОРМУЄМОСТІ

УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ХОЛОДНОГО КОМБІНОВАНОГО ВИДАВЛЮВАННЯ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ ДЕФОРМУЄМОСТІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ХОЛОДНОГО КОМБІНОВАНОГО ВИДАВЛЮВАННЯ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ ДЕФОРМУЄМОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,50 KB
Завантажень:
14
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Вінницький державний технічний університет
Сивак Роман Іванович
УДК 621.73.011
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ХОЛОДНОГО КОМБІНОВАНОГО ВИДАВЛЮВАННЯ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ ДЕФОРМУЄМОСТІ
Спеціальність 05.03.05 – Процеси та машини обробки тиском
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2000 р.
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Вінницькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Огородніков Віталій Антонович, Вінницький державний технічний університет, завідувач кафедри опору матеріалів та прикладної механіки.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, доцент, Пшенишнюк Олександр Сидорович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, доцент кафедри обробки металів тиском;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, Марченко Віталій Леонідович, Технологічний університет Поділля (м. Хмельницький), старший науковий співробітник кафедри машинознавства.
Провідна установа:
Національна металургійна академія України, кафедра обробки металів тиском, Міністерство освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “ 31“ січня 2001р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.052.03 Вінницького державного технічного університету; за адресою 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького державного технічного університету; за адресою 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий “29“ грудня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дерібо О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення ефективності виробництва за рахунок розвитку, удосконалення існуючих та розробки й упровадження нових ресурсозберігаючих технологій є важливими задачами сучасного машинобудування. Один із шляхів розв’язку цих задач полягає в подальшому розвитку методів оцінки деформуємості заготовок, які дозволяють при проектуванні технологічних процесів прогнозувати рівень пошкодженності виробів дефектами руйнування. Точність прогнозування якості та технологічної спадщини готових виробів у значній мірі визначається достовірністю та повнотою вихідних даних про залежність пластичності деформуємих металів від схеми напруженого стану, а також історією навантаження, для визначення якої необхідна повна інформація про напружено-деформований стан у процесі формозміни.
В даний час найбільш поширеним способом обробки металів тиском є холодна об’ємна штамповка, яка дозволяє звести до мінімуму або повністю виключити необхідність послідуючої обробки деталей різанням. Подальший розвиток методів холодної штамповки та більш широке впровадження їх у виробництво можливі на основі використання досягнень теорії деформуємості як при розробці нових способів холодної пластичної формозміни так і при раціональному, із точки зору деформуємості, об’єднанні існуючих операцій та створенню на цій основі нових комбінованих процесів.
Одним з ефективних методів відновлення запасу пластичності та розширення можливостей комбінованих процесів холодної штамповки є проміжні відпали, ефективність яких залежить, в основному, від величини використаного ресурсу пластичності. Відомі критерії руйнування не дозволяють оцінювати комплексний вплив немонотонності навантаження та проміжних відпалів на пластичність. У зв’язку з цим проблема прогнозування пластичності металів при розробці комбінованих процесів холодного видавлювання з проміжними відпалами є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана на кафедрі опору матеріалів та прикладної механіки Вінницького державного технічного університету. Тема роботи відповідає науковому напрямку кафедри “Розвиток феноменологічних теорій руйнування матеріалів при великих пластичних деформаціях та застосування їх для розробки маловідходних технологій обробки металів тиском”. Роботу виконано згідно з координаційними планами університету і Міносвіти України (наказ ВПІ №7 від 14.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ХОЛОДНОГО КОМБІНОВАНОГО ВИДАВЛЮВАННЯ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ ДЕФОРМУЄМОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок