Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВисокорухЛИВі ін’єкційні розчини на модифікованому в’яжучому для захисту транспортних споруд від водопритоку

ВисокорухЛИВі ін’єкційні розчини на модифікованому в’яжучому для захисту транспортних споруд від водопритоку

Назва:
ВисокорухЛИВі ін’єкційні розчини на модифікованому в’яжучому для захисту транспортних споруд від водопритоку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,36 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
придніпровська державна академія
будівництва та архітектури

Ульченко Тетяна Володимирівна
УДК 691.175:69.059
ВисокорухЛИВі ін’єкційні розчини на модифікованому в’яжучому для захисту транспортних споруд від водопритоку
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ, 2006р.


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. Академіка Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Пшінько Олександр Миколайович,
Дніпропетровський національний університет
залізничного транспорту ім. Академіка Лазаряна
завідувач кафедри “Будівлі та будівельні матеріали”
Офіційні опоненти: -доктор технічних наук, професор
Савін Лев Сергійович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури,
професор кафедри екології та охорони навколишнього середовища;
- кандидат технічних наук, доцент
Пунагін Володимир Володимирович,
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля,
доцент кафедри будівництва;
Провідна установа: Донбаська національна академія будівництва і архітектури, кафедра технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг Міністерства освіти і науки України, м. Макіївка.
Захист відбудеться “23” березня 2006 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ауд.202).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а).
Автореферат розісланий “23” лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.
загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. Будівництво й експлуатація транспортних і гідротехнічних споруд істотно ускладнюються в умовах обводненості. Підземні води впливають на вибір способу будівництва, а також призводять до зміни експлуатаційних характеристик конструкцій, які знаходяться в зоні впливу ґрунтових вод, що вимагає проведення ремонтно-відбудовних робіт на спорудах.
Захист транспортних споруд від водопритоку ускладнюється необхідністю ув'язування з технічним і господарсько-питним водопостачанням. Водозниження шляхом відкачки статичних запасів і динамічних притоків викликає порушення природного балансу і режиму підземних вод, негативно впливаючи на експлуатацію водозаборів і приводячи до зневоднювання земель.
В останні роки спостерігається зростання водоспоживання, сполучене зі значними витоками промислових і господарсько-побутових стоків. Це призводить до підтоплення споруд і штучного створення складних гідрогеологічних умов за рахунок виникнення нових джерел живлення водоносних горизонтів по всій площі їхнього виходу на поверхню, а також через тріщини, що утворилися в підземній частині спеціальних споруд, наприклад, у транспортних тунелях. Така прогресуюча еволюція гідрогеологічних умов негативно впливає на процесс експлуатації споруд, що наносить істотні економічні збитки.
Обводнювання основ транспортних споруд у результаті підвищення рівня ґрунтових вод представляє одну з проблем не тільки для окремих об'єктів спеціального призначення, але і цілих комолек-сів. Захист від обводнювання необхідний для більшості транспортних і гідротехнічних споруд, що знаходяться на рівні або нижче рівня ґрунтових вод. Ускладнення гідрогеологічних умов вимагає створення нових технологій захисту об'єктів від ґрунтових вод.
Розширення вимог, що висуваються щодо розчинів для відновлення експлуатаційних характеристик транспортних і гідротехнічних споруд, зокрема, щодо полімерних адгезивів, призводить до того, що, незважаючи на різноманіття клеючих композицій, ускладнюється вибір полімерних матеріалів, що цілком задовольняють увесь комплекс властивостей. З цієї причини виникає необхідність створення нових полімерних композицій, що мають задані конструкційні, технологічні й інші властивості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ВисокорухЛИВі ін’єкційні розчини на модифікованому в’яжучому для захисту транспортних споруд від водопритоку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок