Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДГОТОВКА ОФІЦЕРСЬКИХ КАДРІВ ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ЗА ДОСВІДОМ ВІЙСЬКОВО-ІНЖЕНЕРНОГО ІНСТИТУТУ 1991-2000 рр.

ПІДГОТОВКА ОФІЦЕРСЬКИХ КАДРІВ ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ЗА ДОСВІДОМ ВІЙСЬКОВО-ІНЖЕНЕРНОГО ІНСТИТУТУ 1991-2000 рр.

Назва:
ПІДГОТОВКА ОФІЦЕРСЬКИХ КАДРІВ ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ЗА ДОСВІДОМ ВІЙСЬКОВО-ІНЖЕНЕРНОГО ІНСТИТУТУ 1991-2000 рр.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,95 KB
Завантажень:
257
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ОБОРОНИ УКРАЇНИ
КОЛОС Руслан Леонідович
УДК: 94 (477):355.233”312”
ПІДГОТОВКА ОФІЦЕРСЬКИХ КАДРІВ
ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ЗА ДОСВІДОМ
ВІЙСЬКОВО-ІНЖЕНЕРНОГО ІНСТИТУТУ 1991-2000 рр.
20.02.22 - військова історія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана кафедрі історії війн та воєнного мистецтва Національної академії оборони України.
Науковий керівник: доктор історичних наук, професор
Рибак Микола Іванович,
Національна академія оборони України, професор кафедри історії війн та воєнного мистецтва.
Офіційні опоненти: доктор історичних наук, професор
Сідак Володимир Степанович,
Національна академія служби безпеки України, проректор академії – директор інституту захисту інформації з обмеженим доступом;
кандидат історичних наук, доцент
Онищук Михайло Іванович,
Національна академія оборони України, доцент кафедри морально-психологічного забезпечення.
Провідна установа: Інститут історії України НАН України, м. Київ.
Захист відбудеться “15” вересня 2004 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.709.04. при Національній академії оборони України (03049, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 28).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національній академії оборони України (03049, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 28).
Автореферат розісланий “21” липня 2004 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат історичних наук, доцент
В.В. Корнієнко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У наш час інженерні війська України знаходяться на новому етапі будівництва, що викликано реформуванням Збройних Сил України та продиктовано умовами становлення, розвитку державної незалежності. Потребує й реформування система підготовки фахівців у Військовому інженерному інституті, потреба в яких значно зросла у зв‘язку з необхідністю виконання завдань з розмінування як на території України, так і ведення гуманітарних розмінувань та виконання інших місій, в тому числі й під егідою ООН. Як відо-мо, після розпаду СРСР на території нашої держави залишилися лише фрагменти колишньої системи військової освіти. У 1991 році самостійної системи підготовки офіцерських кадрів в Україні не існувало. Це створило значні труднощі щодо її транс-формації з урахуванням реальних потреб та можливостей Збройних Сил України. Були відсутні військові навчальні заклади з підготовки військових фахівців для інже-нерних військ. В 1993 було створено Військово-інженерний факультет при Кам’янець-Подільському сільськогосподарському інституті, а в 1998 р. ВВНЗ набув назви - Військово-інженерний інститут при Подільській державній аграрно-технічної академії.
У той же час рівень підготовки випускників Військово-інженерного інституту не повною мірою відповідає завданням, які виконуються Збройними Силами України, зокрема, інженерними військами. Аналіз відгуків, які надійшли з місць служби випускників, свідчить, що частина з них мають слабку практичну підготовку. Ці обставини дозволяють зроби-ти висновок про те, що виникла необхідність дослідження системи підготовки офі-церських кадрів у Військово-інженерному інституті при Подільській державній аграрно-технічній академії для уникнення від можливих помилок та невдач у майбутньо-му.
Перед інститутом стоять складні завдання, що обумовлені наступними фак-торами. По-перше, необхідністю забезпечення інженерних військ кваліфікованими, ініціативними кадрами з ґрунтовною теоретичною і практичною підготовкою. По-друге, об'єктивною потребою у якісно новому рівні підготовки офіцерських кадрів, що зумовлено участю випускників інституту в миротворчих місіях Організації Обєднаних Націй за межами України. По-третє, вимогою формування в молодих фахівців прагнення до безперервної самоосвіти, здатності й готовності постійно оновлювати здобуті у вищому військовому навчальному закладі наукові знання, вміння, швидко адаптуватись до змін та корегувати свою професійну діяльність.
Отже, наукове завдання дослідження полягає у висвітленні історії органі-зації, форм і методів підготовки офіцерських кадрів у Військово-інженерному інсти-туті Подільської державної аграрно-технічної академії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПІДГОТОВКА ОФІЦЕРСЬКИХ КАДРІВ ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ЗА ДОСВІДОМ ВІЙСЬКОВО-ІНЖЕНЕРНОГО ІНСТИТУТУ 1991-2000 рр.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок