Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ РОБОТИ СКЛАДАЛЬНИХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ЧАСОВИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ЛАНЦЮГІВ

ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ РОБОТИ СКЛАДАЛЬНИХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ЧАСОВИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ЛАНЦЮГІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ РОБОТИ СКЛАДАЛЬНИХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ЧАСОВИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ЛАНЦЮГІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,58 KB
Завантажень:
207
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Коноплянченко Євген Владиславович
УДК 62-503.56:621.717
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ РОБОТИ СКЛАДАЛЬНИХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ЧАСОВИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ЛАНЦЮГІВ
Спеціальність 05.02.08 – технологія машинобудування
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків -2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Сумському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
Захаров Микола Володимирович,
Сумський державний аграрний університет,
завідувач кафедри експлуатація і ремонт машин
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Арпентьєв Борис Михайлович,
Українська інженерно-педагогічна академія
Міністерства освіти і науки України, м. Харків,
завідувач кафедри технологія машинобудування;
кандидат технічних наук
Ряховський Олексій Володимирович,
Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування
Державного комітету промислової політики України, м. Харків,
замісник директора інституту - директор виробництва.
Провідна установа
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України, кафедра технології машинобудування, м. Київ.
Захист відбудеться “31” травня 2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.050.12 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою:
61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”
Автореферат розісланий “27” квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Узунян М.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний рівень технічного прогресу, використання досягнень науки і техніки у виробництві, вимоги до підвищення якості виробництва, визначають необхідність удосконалення структури технологічного процесу (ТП). При виборі варіантів структур ТП важливого значення набуває рішення задач поетапного аналізу та оцінки ефективності проектних рішень. Розробка і впровадження заходів щодо побудови часової структури в даний час здійснюється головним чином на основі номінальних значень, з використанням уточнюючих коефіцієнтів. Недостатня методична розробка питань синтезу раціональних варіантів ТП за рахунок оптимізації часової складової є істотним стримуючим чинником використання раціональних технологічних рішень. Відсутність інженерних методик розрахунків елементів часу технологічного процесу та аналізу їх впливу на надійність експлуатації технологічної системи є однією з причин суб’єктивізму при кінцевому виборі виробничої структури та оцінки ефективності системи в цілому.
У загальній структурі собівартості виготовлення машин складання посідає 25...40%, у приладобудуванні 40...70%. У машинобудуванні механізовано 25...30%, у приладобудуванні 12...15% складальних операцій, а автоматизовано - не більш 5...6%. В цілях зменшення витрат праці необхідно оптимізувати складальні процеси, визначити взаємозв’язок просторової та часової складової процесу складання, ширше застосовувати методи автоматизованої підготовки складального виробництва, а також математичного опису технологічних процесів складання (ТПС) із використанням комп’ютерної техніки. Складання є заключним і визначальним етапом виробничого процесу, що забезпечує технічні характеристики виробів і їхню якість. Тому виникла потреба в розробці математичної моделі синтезу раціонального ТПС, яка здійснює комплексну оцінку впливу його часової складової, на економічні показники і показники надійності експлуатації. Це дозволяє розкрити і використовувати для забезпечення нормального функціонування технологічних систем (ТС) внутрішні резерви (зокрема, часові), закладені в самих системах. Більш глибоке проникнення в сутність досліджуваних процесів функціонування дозволяє виявити та обгрунтувати нові, ефективні методи забезпечення надійності складальних систем у реальних умовах експлуатації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ РОБОТИ СКЛАДАЛЬНИХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ЧАСОВИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ЛАНЦЮГІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок