Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СПОСОБИ ОБРОБКИ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПОБУДОВА ВИМІРЮВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ КОНДЕНСАТОРІВ НАДВЕЛИКОЇ ЄМНОСТІ

СПОСОБИ ОБРОБКИ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПОБУДОВА ВИМІРЮВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ КОНДЕНСАТОРІВ НАДВЕЛИКОЇ ЄМНОСТІ

Назва:
СПОСОБИ ОБРОБКИ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПОБУДОВА ВИМІРЮВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ КОНДЕНСАТОРІВ НАДВЕЛИКОЇ ЄМНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,98 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕЛЕКТОРОДИНАМІКИ
БОЙКО ЮЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

УДК 621.317
СПОСОБИ ОБРОБКИ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПОБУДОВА ВИМІРЮВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ КОНДЕНСАТОРІВ НАДВЕЛИКОЇ ЄМНОСТІ
Спеціальність: 05.11.05 - ”Прилади та методи вимірювання електричних та магнітних величин”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі радіотехніки Технологічного університету Поділля Міністерство освіти і науки України, м. Хмельницький.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Вдовін Олександр Анатолійович, старший науковий співробітник кафедри радіотехніки
Технологічного університету Поділля.
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Туз Юліан Михайлович, зав. каф. автоматизації експериментальних досліджень
Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.
кандидат технічних наук
Тучин Роберт Дмитрович,
директор ТОВ “Росток-Імпеданс”, м. Київ.
Провідна установа: |
Національний університет “Львівська політехніка” (кафедра інформаційно-вимірювальної техніки) Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться “25” 06 2002р. о “14” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.187.02 при Інституті електродинаміки НАН України (03680, м. Київ-57, проспект Перемоги, 56, тел. 446-91-15).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту електродинаміки НАН України (03680, м. Київ-57, проспект Перемоги, 56).
Автореферат розіслано “14” 05 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ю.Ф. Тесик
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан розвитку радіоелектроніки показує, що конденсатори з надвеликою ємністю широко використовуються в різних видах радіоелектронної апаратури, як фільтри живлення, резервні джерела живлення та імпульсні накопичувачі електроенергії.
Не зважаючи на широкий випуск і впровадження конденсаторів з надвеликою ємністю за кордоном та в Україні не вирішена проблема вимірювання параметрів таких конденсаторів. Це пов’язане з тим, що особливістю конденсаторів з надвеликою ємністю є їх великі значення ємності від 0,1 Ф до 500 Ф, вони характеризуються великими тангенсами кутів діелектричних втрат від одиниць до сотень, а також мають чітко виражену частотну залежність ємності від частоти вимірювального синусоїдального сигналу. До сьогоднішнього дня ні на Україні, ні за кордоном не розроблено стандартів та методів вимірювання електричних параметрів конденсаторів з надвеликою ємністю. При вимірюванні методом заряду – розряду при різних струмах отримуються різні значення ємності, крім того різні значення ємності отримуються при вимірюванні на різних частотах вимірювального синусоїдального сигналу.
Це пояснюється тим, що конденсатори з надвеликою ємністю можна представити складною багатоелементною еквівалентною схемою заміщення, яка суттєво відрізняється від простих двоелементних схем заміщення конденсаторів.
Дослідницькі роботи по створенню нових типів конденсаторів з надвеликою ємністю і їх виробництво вимагають нових підходів і методів, що застосовуються при вимірюванні електричних параметрів конденсаторів з надвеликою ємністю, а також при створенні вимірювальної апаратури для вимірювання електричних параметрів конденсаторів з надвеликою ємністю.
В зв’язку з цим, дослідження методів для вимірювання електричних параметрів конденсаторів з надвеликою ємністю і апаратури для вимірювання електричних параметрів конденсаторів з надвеликою ємністю є досить актуальним завданням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась на кафедрі радіотехніки Технологічного університету Поділля (м. Хмельницький) згідно з планами науково–дослідної роботи ТУП “Розробка теоретичних основ експертної системної діагностики цифрових та мікропроцесорних пристроїв” (№ держреєстрації 0101V001573). Автор приймав участь у виконанні науково–дослідної роботи в якості відповідального виконавця.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СПОСОБИ ОБРОБКИ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПОБУДОВА ВИМІРЮВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ КОНДЕНСАТОРІВ НАДВЕЛИКОЇ ЄМНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок