Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПАРАЛЕЛЬНОГО УПОРЯДКУВАННЯ

МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПАРАЛЕЛЬНОГО УПОРЯДКУВАННЯ

Назва:
МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПАРАЛЕЛЬНОГО УПОРЯДКУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,66 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФІРСОВ ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ
УДК 519.8
МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПАРАЛЕЛЬНОГО УПОРЯДКУВАННЯ
01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико – математичних наук
Дніпропетровськ 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обчислювальної математики та математичної кібернетики Дніпропетровського національного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | кандидат фізико-математичних наук, доцент
Турчина Валентина Андріївна, Дніпропетровський національний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики.
Офіційні опоненти: | доктор фізико-математичних наук, професор
Перепелиця Віталій Опанасович, Запорізький державний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економічної кібернетики (м. Запоріжжя);
кандидат фізико-математичних наук, доцент
Козіна Галина Леонідівна, Запорізький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри радіотехніки (м. Запоріжжя).
Провідна установа: | Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України,
відділ методів розв’язування складних задач оптимізації.
Захист відбудеться “12”грудня 2002 р. о 14:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.051.09 при Дніпропетровському національному університеті за адресою: пр. Карла Маркса, 35, корп. 3, ауд. 25, м. Дніпропетровськ, 49044.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Дніпропетровського національного університету за адресою: вул. Казакова, 8, м. Дніпропетровськ, 49050.
Автореферат розісланий “11”листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 08.051.09 В.А.Турчина


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Оптимальні розв’язки спеціальних дискретних задач на графах, яким присвячена дисертаційна робота, дозволяють економити ресурси у системах, моделі яких являють собою завдання, на послідовність виконання яких накладено умови часткового порядку. Такими системами можуть виступати як лінії складання, послідовності робіт, так і послідовності операцій, які виконуються ЕОМ. Причому у зв’язку з розповсюдженням багатопроцесорних систем останнє використання стає найактуальнішим.
Практичним застосуванням графових моделей до багатопроцесорних ЕОМ займається ряд наукових шкіл. В обчислювальному центрі МДУ під керівництвом чл.-кор. РАН Воєводіна В.В. проводяться дослідження по узгодженню архітектури ЕОМ та алгоритмів, по розробці відповідного програмного забезпечення. В лабо-раторії ОС МДУ (керівник д. ф.-м. н. Смелянський Р.Л.) проводяться дослідження формальних моделей мультипроцесорних систем. Вчені НДІ багатопроцесорних об-числювальних систем Таганрогського державного радіотехнічного університету дос-ліджують концепцію багатопроцесорних систем з архітектурою, що програмується, та відповідним програмним забезпеченням.
Проблемам сіткового календарного планування, частковими випадками яких є досліджувані у роботі задачі, присвячено роботи вчених Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова: Михалевича В. C., Кукси А.І., Шора Н.З., вчених Новосибірського та Омського університетів: Гімаді Э.Х., Севастьянова С. В., Серваха В.В. та ін.
Напрямки досліджень та підходи до розв’язання проблем, що розглядаються вченими цих наукових шкіл, поєднує те, що вони використовують графові моделі. Причому, так чи інакше, будується упорядкування вершин графу, яке відповідає послідовності виконання завдань будь то на багатопроцесорній системі чи в плані виконання проекту. Тобто розв’язується задача побудови оптимального паралельного упорядкування вершин ациклічного орграфа. Роботи з цього напрямку проводяться як в Україні, так і в країнах “ближнього” та “дальнього” зарубіжжя. У цій сфері працювали: Ху Т., Фуджі М., Гері М., Джонсон Д., Ленстра Д., а також Танаєв В.С., Шкурба В.В., Кукса А.І., Бурдюк В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПАРАЛЕЛЬНОГО УПОРЯДКУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок