Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНИХ ПОСТАЧАНЬ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНИХ ПОСТАЧАНЬ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНИХ ПОСТАЧАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,72 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Тищик Сергій Миколайович
УДК 696.2: 622.691
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНИХ ПОСТАЧАНЬ
05.23.03 – Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2003
Дисертація є рукописом.
Роботу виконано в Донбаській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Губар Валентин Федорович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри “Теплотехніка, теплогазопостачання та вентиляція”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Соколов Володимир Ілліч, Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, кафедра “Гідрогазодинаміка” (м.Луганськ);

кандидат технічних наук, професор Шишко Геннадій Григорович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри “Енергоресурсозбереження”.
Провідна установа: Харківська державна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра “Експлуатація газових і теплових мереж”.
Захист відбудеться 18 вересня 2003 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 Донбаської державної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, перший учбовий корпус, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розіслано 6 серпня 2003р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Югов А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Питома вага споживання природного газу завдяки його високим експлуатаційним характеристикам у паливному балансі України неухильно зростає. Тому рівень надійності паливопостачання споживачів у цілому залежить від того, наскільки ефективно вирішено проблему забезпечення безперервного газопостачання.
Надійність газопостачання тісно пов'язана з вирішенням питань регулювання нерівномірності газоспоживання, що властива всім споживачам природного газу.
Особливу складність представляє покривання пікових витрат газу, що виникають при різкому похолоданні. При цьому складаються диспетчерські графіки лімітних обмежень буферних споживачів. Звести до мінімуму збитки, що завдаються через недопоставки палива в умовах лімітних обмежень, можна в результаті забезпечення взаємопогоджуваних режимів газоспоживання в системах розподілу природного газу. Дані режими досягаються складанням і реалізацією оптимального диспетчерського графіка вилучення і компенсації газу з використанням буферних споживачів..
На сьогодні немає рекомендацій з вибору кількості черг обмеження, немає алгоритмів складання програм розрахунків на ЕОМ графіків розподілу природного газу.
У зв'язку з цим актуальним є підвищення ефективності розподілу природного газу шляхом розроблення методики вибору кількості черг обмеження, визначення їх тривалостей, при яких досягатиметься найкраща апроксимація газоспоживання комунально-побутового сектору для аналізованого періоду часу, а також розробки алгоритму складання графіків лімітних обмежень.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру виконувалися в рамках проекту за завданням Міністерства освіти і науки України №Д2-3-03 "Створення теоретичних та технологічних засад розробки систем автономного теплопостачання" (№ держ. реєстрації 0103U000585), держбюджетної науково-дослідної теми ДО3-08-01 "Розробка і удосконалення екологічних процесів утилізації теплоти та використання нетрадиційних джерел енергії" (№ держ. реєстрації 0102U002850) і госпдоговірної науково-дослідної теми 102-01 "Экотер" "Дослідження температурного режиму житлових будинків в умовах обмежених постачань природного газу" (№ держ. реєстрації 0102U002851).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНИХ ПОСТАЧАНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок