Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЮВАННЯ 3D-МОДЕЛЮВАННЯ РІЗАЛЬНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ТА ЕЛЕМЕНТІВ ПРИПУСКУ ШЛЯХОМ УНІФІКАЦІЇ СТРУКТУР БАГАТОПАРАМЕТРИЧНИХ ВІДОБРАЖЕНЬ ПРОСТОРУ

УДОСКОНАЛЮВАННЯ 3D-МОДЕЛЮВАННЯ РІЗАЛЬНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ТА ЕЛЕМЕНТІВ ПРИПУСКУ ШЛЯХОМ УНІФІКАЦІЇ СТРУКТУР БАГАТОПАРАМЕТРИЧНИХ ВІДОБРАЖЕНЬ ПРОСТОРУ

Назва:
УДОСКОНАЛЮВАННЯ 3D-МОДЕЛЮВАННЯ РІЗАЛЬНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ТА ЕЛЕМЕНТІВ ПРИПУСКУ ШЛЯХОМ УНІФІКАЦІЇ СТРУКТУР БАГАТОПАРАМЕТРИЧНИХ ВІДОБРАЖЕНЬ ПРОСТОРУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,21 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Зубкова Ніна Вікторівна
УДК 621.9.042
УДОСКОНАЛЮВАННЯ 3D-МОДЕЛЮВАННЯ РІЗАЛЬНИХ
ІНСТРУМЕНТІВ ТА ЕЛЕМЕНТІВ ПРИПУСКУ ШЛЯХОМ УНІФІКАЦІЇ
СТРУКТУР БАГАТОПАРАМЕТРИЧНИХ ВІДОБРАЖЕНЬ ПРОСТОРУ
Спеціальність 05.03.01 - процеси механічної обробки,
верстати та інструменти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі “Різання матеріалів та різальні інструменти” Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: Доктор технічних наук, доцент
Кондусова Олена Борисівна,
Харківська державна академія залізничного транспорту, професор кафедри “Матеріали
і технологія виготовлення виробів транспортного призначення”.
Офіційні опоненти: Доктор технічних наук, професор
Дерев’янченко Олександр Георгійович,
Одеський національний політехнічний університет, завідувач кафедри “Технологія конструкційних матеріалів і матеріалознавство”;
кандидат технічних наук, доцент
Тарасюк Анатолій Петрович,
Українська інженерно-педагогічна академія, м.Харків, проректор з навчальної роботи.
Провідна установа: Донбаська державна машинобудівна академія Міністерства освіти і науки України, м.Краматорськ.
Захист відбудеться 31 жовтня 2002 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .050.12 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м.Харків, вул.Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий 30 вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Узунян М.Д.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасне машинобудування потребує сполучення високого рівня і якості виробів із високою продуктивністю і гнучкістю виробництва. Це забезпечується, зокрема, застосуванням автоматизованих систем проектування і виробництва CAD/CAM, геометричним ядром яких повинні бути ефективні 3D-моделі. Розвитку 3D-моделювання в країнах із розвинутим машинобудуванням приділяється велика увага.
Сучасні системи 3D-моделювання, а також універсальні CAD/CAM системи відомих фірм мають великі можливості. Проте, вони мають широке призначення і не завжди в достатній мірі враховують особливості конкретних специфічних процесів обробки різанням. Крім того, конкретне виробництво часто не потребує повного використання універсальності великих західних систем, а ліцензії на них коштують занадто дорого. Це зменшує можливість придбання таких систем українськими підприємствами.
Вітчизняне машинобудування не повинно відставати в розвитку 3D-моделювання й автоматизованих систем. При цьому в сучасних умовах найбільш актуальним і ефективним може бути створення компактних і об'єктно-орієнтованих пакетів і систем, що враховують специфічні потреби конкретного виробництва і не потребують великих витрат на придбання. Усе більше поширюються області застосування компактних гнучких середніх і малих систем і пакетів, у тому числі спеціального призначення. Така тенденція помітна зараз не тільки в Україні, але і в інших країнах із розвинутим машинобудуванням.
Ефективні спеціалізовані системи можуть входити як підсистеми або пакети CAD/CAM технологічного призначення, або можуть бути автономними. У спеціалізованих системах можна безпосередньо використовувати інформаційні бази та оптимальні рішення з теорії проектування інструментів і теорій різання та формоутворення.
Компактності та гнучкості спеціалізованих систем і зменшенню витрат на їхнє створення може також сприяти застосування в них розробленого в Україні апарату багатопараметричних відображень простору. У дослідженнях останніх років доведено, що стосовно 3D-моделювання різальних інструментів, процесів формоутворення і елементів припуску при обробці різанням цей апарат має можливості, що узагальнюють та формалізують.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЮВАННЯ 3D-МОДЕЛЮВАННЯ РІЗАЛЬНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ТА ЕЛЕМЕНТІВ ПРИПУСКУ ШЛЯХОМ УНІФІКАЦІЇ СТРУКТУР БАГАТОПАРАМЕТРИЧНИХ ВІДОБРАЖЕНЬ ПРОСТОРУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок