Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ

УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,44 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ
МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ
ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
СЕЛІНКОВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
УДК 336.717.18:330.322:334.012.64
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ
МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність: 08.02.03 - організація управління,
планування і регулювання економікою
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, доцент
Нейкова Лідія Іванівна,
Академія муніципального управління,
професор кафедри фінансів
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Ніколенко Юрій Васильович,
Академія муніципального управління,
завідувач кафедри економіки
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Демідіон Володимир Олександрович,
Київський університет туризму, економіки і права, доцент кафедри менеджменту, маркетингу і економіки туризму
Провідна установа: | Інститут економічного прогнозування НАН України, відділ інституціональних змін та розвитку форм господарювання (м. Київ)
Захист відбудеться “10“ червня 2004 р. о 14 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за адресою: 01103, м. Київ, бульвар Дружби народів, 28, 5-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за адресою: 01103, м. Київ, бульвар Дружби народів, 28, перший поверх.
Автореферат розісланий “__” травня 2004 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук О.Ю.Рудченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування ринкової системи господарювання в Україні повязане з активізацією підприємницької діяльності в усіх сферах економіки. Одним з перспективних напрямів створення конкурентного середовища є розвиток малих підприємств, які є важливим елементом ринкової економіки. Вони не потребують значних стартових інвестицій, мають швидку окупність витрат, є більш активними в інноваційній діяльності, здатні сприяти процесам демонополізації економіки і стимулювати конкуренцію, звільняти великі підприємства від виробництва нерентабельної для них продукції; створювати додаткові робочі місця, додатково залучати в економічний обіг матеріальні, фінансові, людські і інформаційні ресурси.
Водночас в Україні процес становлення малих підприємств проходить досить складно: з одного боку, значна частка серед них є збитковими, маючи відємний рівень рентабельності, а з іншого – спостерігається більш активне вкладення інвестицій, ніж в цілому по економіці, і збільшення їх кількості у сфері матеріального виробництва. Тому на сучасному етапі необхідно закріплювати та розвивати досягнуті позитивні тенденції, створити умови для залучення фінансових ресурсів у інвестування малого підприємництва в реальному секторі економіки, скоригувати механізм державного управління їх інвестиційною діяльністю, зорієнтувавши його на забезпечення підвищення ефективності виробництва. Все це визначає актуальність теми дослідження, її новизну і практичну значимість.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана як складова наукової проблематики економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за комплексною науковою темою ”Теорія і практика соціально-економічного розвитку України в умовах ринкових перетворень”, підрозділу ”Інноваційно-інвестиційні фактори соціально-економічного розвитку України” (2001 р., номер державної реєстрації 01 БФ 040-01), у рамках якої автором особисто обґрунтовано концептуальні засади управління інвестиційним забезпеченням розвитку малих підприємств на макрорівні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок