Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ МОЛОКА ТА МОЛОКОПРОДУКТІВ В УМОВАХ РИНКУ

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ МОЛОКА ТА МОЛОКОПРОДУКТІВ В УМОВАХ РИНКУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ МОЛОКА ТА МОЛОКОПРОДУКТІВ В УМОВАХ РИНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,16 KB
Завантажень:
170
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДУДАР Григорій Тарасович
УДК 338.1.:633.1
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ МОЛОКА
ТА МОЛОКОПРОДУКТІВ В УМОВАХ РИНКУ
Спеціальність: 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ТЕРНОПІЛЬ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Тернопільському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
СТЕЛЬМАЩУК Антон Михайлович,
Хмельницький економічний університет,
завідувач кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
БЕРЕЗІВСЬКИЙ Петро Степанович,
Львівський державний аграрний університет,
завідувач кафедри менеджменту організацій
ім. проф. Є. Храпливого
кандидат економічних наук, доцент
ВАСИЛЬЧАК Світлана Василівна,
Львівська національна академія ветеринарної медицини і біотехнологій ім. С.З. Гжицького,
доцент кафедри економіки та організації сільськогосподарського виробництва
Захист відбудеться “6” березня 2008 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .082.03 у Тернопільському національному економічному університеті за адресою: 46020, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, корпус 11, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського національного економічного університету за адресою: 46020, м. Тернопіль, вул. Львівська, 6.
Автореферат розісланий “5” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент М.П. Шаварина


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В ринкових умовах господарювання гостро постала проблема перед товаровиробниками не лише уміти виробити товар, а й налагодити ефективний маркетинг виробленої продукції, щоб вигідно її реалізувати по ефективних збутових каналах з метою отримання необхідного прибутку і задоволення потреб споживачів. Проте, внаслідок непослідовності і безсистемності проведення аграрної реформи в Україні, зниження платоспроможного попиту населення, порушення диспаритету цін на сільськогосподарську продукцію і матеріально-технічні ресурси для села, недосконалості законодавчої бази і недостатньої державної підтримки, низької інвестиційної привабливості галузі та ряду інших причин діюча система реалізації продукції не відповідає вимогам ринкової економіки. Особливо це відчутно в молокопродуктовому підкомплексі, який відіграє важливу роль на агропродовольчому ринку країни.
Нині національний ринок молока та молокопродуктів із-за своєї неврегульованості соціальну функцію виконує не сповна. Загальне зменшення виробництва і заготівлі молока, поряд з ускладненням взаємовідносин між сільгосптоваровиробниками і переробними підприємствами призвели до скорочення щорічного споживання молока та молокопродуктів в розрахунку на одну особу. В 2006 р. в Україні цей показник становив 234,7 кг, що на 38,2% нижче від науково обґрунтованої фізіологічної норми.
Наукова і прикладна проблематика формування ринку молока та молокопродуктів, дослідження ефективності його функціонування постійно знаходиться в полі зору зарубіжних і вітчизняних науковців. Зокрема, проблемам розв’язання теоретичних і практичних аспектів пов’язаних з формуванням ринкових відносин в молокопродуктовому підкомплексі і розвитку каналів збуту молока та молокопродукції приділяється велика увага в наукових працях відомих вітчизняних вчених – В.Г. Андрійчука, П.С. Березівського, С.В. Васильчак, П.М. Гарасима, С.Л. Дусановського, Л.А. Євчука, В.Н. Зимовця, М.Н. Ільчука, С.Р. Камілової, Т.Л. Мостенської, М.К. Пархомця, П.Т. Саблука, А.М. Стельмащука, О.М. Шпичака та інших. Їх зусиллями створений міцний теоретико-методологічний фундамент дослідження названої проблеми, вирішено ряд її методичних та прикладних аспектів. Водночас певні питання реалізації продукції і функціонування економічних взаємовідносин в нових умовах господарювання цієї багатогранної проблеми досліджено фрагментарно.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ МОЛОКА ТА МОЛОКОПРОДУКТІВ В УМОВАХ РИНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок