Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РИНКУ ПЛОДООВОЧЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ

МАРКЕТИНГОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РИНКУ ПЛОДООВОЧЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Назва:
МАРКЕТИНГОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РИНКУ ПЛОДООВОЧЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,06 KB
Завантажень:
337
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Воронецька Ірина Станіславівна
УДК 631.1:338.439
МАРКЕТИНГОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РИНКУ ПЛОДООВОЧЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ
08.06.01 - економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Завадський Йосип Станіславович,
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
Войчак Анатолій Володимирович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри маркетингу
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник, доцент
Мізрухіна Анастасія Самойлівна,
Київський гуманітарний інститут,
завідувач кафедри маркетингу
Провідна установа - | Київський національний торговельно-економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра маркетингу, м.Київ
Захист відбудеться “20” березня 2003 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 в Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м.Київ-41, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м.Київ-41, вул. Героїв Оборони, 13, навчальний корпус 4, к.41.
Автореферат розісланий “19” лютого 2003 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Балановська Т.І.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Радикальна економічна реформа, формування ринку, розвиток різних форм власності й демократизація зовнішньоекономічних зв'язків визначають складні завдання, розв’язання яких потребує високої ділової активності, підприємливості та комерційної ініціативи.
Негативні наслідки лібералізації цін, криза збуту та втрата управління українською економікою, що характерні для 90-х років, роблять особливо актуальним розвиток теорії та технології продовольчого маркетингу, які спрямовані на підвищення ефективності та конкурентоспроможності підприємств АПК.
В умовах диспаритету цін на продукцію сільського господарства і продукцію промислових підприємств головним резервом економічного розвитку аграрних підприємств і, особливо, для збиткових господарств (45,0 % у 2000 р.) є ресурсозбереження, зниження собівартості та підвищення якості продукції. Вирішенню цих проблем сприятиме запровадження концепції продовольчого маркетингу в практиці управління сільськогосподарськими та переробними підприємствами, більш повне врахування вимог ринку до підприємницької діяльності господарюючих суб’єктів в АПК.
Світовий досвід свідчить про те, що маркетинг є ефективним засобом конкурентної боротьби на національних та світових ринках продовольства. Сучасний продовольчий маркетинг - це філософія великого агробізнесу, що починає використовуватися сільськогосподарськими та переробними підприємствами як засіб завоювання своєї частки ринку та ефективної її експлуатації. Маркетингова орієнтація аграрного бізнесу дозволяє оптимально використовувати обмежені ресурси підприємств, знижувати видатки виробництва та обігу, забезпечувати необхідний рівень рентабельності. Сучасний продовольчий маркетинг перш за все спрямований на розширення та розвиток виробництва і торгівлі, збільшення зайнятості населення за рахунок кращого виявлення потреб споживачів та задоволення цих запитів. Метою ефективної системи управління в умовах ринкового виробництва є високий рівень прибутковості на основі завоювання стійких позицій на ринку при глибокому та всебічному вивченні платоспроможного попиту покупців і його задоволення.
Забезпечення населення свіжою та переробленою плодоовочевою продукцією в умовах постійно змінюваного зовнішнього та внутрішнього середовища є однією з найважливіших умов формування ринку плодоовочевої продукції у контексті продуктового підкомплексу аграрного сектору економіки України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РИНКУ ПЛОДООВОЧЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок